Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök miért nem félnek...

A rendőrök miért nem félnek ha ügyvéddel fenyegetőzik valaki?

Figyelt kérdés
Én el is vittem magammal egy ügyvédet, de ugyanúgy megbüntettek. Az ügyvéd meg csak annyit mondott, hogy jogos volt.

2014. szept. 12. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont ezért.
2014. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért félnének? Eddig sem féltek. Amit a filmekben látsz az más. Attól, ha valami jogos, még nem ment meg egy ügyvéd. Az ügyvéd ilyenkor csak végignézi az egészet, bármiről is legyen szó, majd szépen lenyúl téged. Már akkor tudja, hogy nem tud semmit tenni, amikor elvállalja, ha már előre látja, hogy minden jogos volt.
2014. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%
Te tényleg annyira sötét vagy, hogy szerinted ha ügyvéd van ott veled, akkor nem büntethet meg a rendőr? Az ügyvédnek mennyit fizettél, hogy ne röhögjön ott helyben az arcodba?
2014. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert az ügyvéd nem egy láthatatlan védőpajzs körülötted, és nem szinonimája a minden elkövetett vétség alóli teljes és azonnali feloldozásnak. Kivéve a filmhősöket a vásznon, és a befolyásos embereket. Szerintem te egyik se vagy. Ahogy én se.
2014. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
kérdező, baj van agyban ugye?
2014. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok filmet láttál, nemde?
2014. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
El kell keserítselek, hogy nem egy holmi ügyvéd az, aki meg tud védeni a törvénytől. Kapcsolatok, és sok pénz kell hozzá, ahogy a nagyok csinálják. Egyszerű, ismeretlen kisemberként kár próbálkozni.
2014. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ennek az oldalnak a moderátorait is meg kellene keresni mert le tiltották azt a kérdésem ami a mostani rendszer megváltoztatásához kellene mert ezt a rendszert szolgálják!"

Jól tették. Semmi szükség nincs uszító jellegű kérdésekre.

2014. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök valószínűleg jól dolgoznak, ha vannak ilyen érdekes hozzászólók:-) Gondolom letörték a szarvát azóta izgul rájuk.
2014. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!