Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakit a rendőrség elmeorv...

Ha valakit a rendőrség elmeorvos szakértőhöz küld, akkor ott már baj van a fejben akit küldenek?

Figyelt kérdés
Mert azért mindenkit nem küldenek el csak azt akinél valamiért ez kell

2014. szept. 20. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már miért lenne?
2014. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Persze, hogy van. Valamit feltételeznek ezért küldik el. Nem kell 100 % bolondnak lenni. Általában már a piásokat is elküldik, hogy mennyire itta szét az agyát és befolyásolta e abban amit tett.


Tehát valami "baj" van a fejben vagy igen, feltételezik. Nem hétköznapi teljesen átlagos embert küldenek oda, hanem minimum "kezdő idiótákat". De tudod azok nem ismerik fel magukon, mert a bolond sem tudja, hogy az.

2014. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Szerintem pont azért küldik,hogy kiderüljön hogy van e valami baj a fejben.Ami nem biztos hogy úgy is van.Valahogy le kell tesztelni.
2014. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valamiért csak azt gondolják, hogy hülye és ezért küldik dilidokihoz. De ezeknél az embereknél van valami baj ha már eleve úgy gondolják hogy hülye
2014. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Utolsó ez nem biztos!Nézd meg hány bűnözőnek kiderül,hogy teljesen épelméjű amúgy.
2014. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Azért küldik oda, hogy meg legyen szívatva az illető. Kihallgatás után ez a meglepetés a terheltnek. Amúgy is ő fizeti ki, mert csak azokat küldik akiktől behajtható a pénz. Pl. a cigányokat nem küldik soha. A költségeket az ügyészség a vádiratban rögzíti és a bírósági költségekhez fogják hozzáadni.


Engem több alkalommal küldtek. Egyszer a Bajai Elmeosztályra, a Bácsalmási üti. Ott nem volt semmi, csak elengedtek. Nagyon régen volt.

És 3szor voltam a Győri Elmekutató Intézetben. Ott nem írtak semmi szakvéleményt, mert azt mondták, hogy kell még pluszban a vizsgálathoz egy pszichiáter szakvélemény is és kell egy pszichológus szakvélemény is. Érted, hívták a haverokat, hogy pénz van a láthatáron, lehet számlázni.

És egyszer voltam a Székesfehérvári Elmeorvosnál, ez volt az utolsó.


Aztán a végösszeg lett 200 ezer körüli ezekre az ingyenélőkre eső rész ennyi volt, persze nem fizettem be.


Most már elmondhatom, hogy van egy ilyen tartozásom is, elfér a 9 milla köztartozás mellett. Bacok kifizetni, - inkább lecsen államcsőd, pedig kitudnám.


Ez egy olyan kínzási módszer, ami pont olyan mint a verés, csak ezt szabad.

2014. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem azért küldenek el valaki elmeorvoshoz mert egyetlen rendőr sem az s így szereznek tudomást hogy a vizsgált illető teljes mértékig tudatában van e a cselekedeteinek vagy sem. Mostanában divat arra hivatkozni hogy nem emlékszem semmire,teljes filmszakadás.... csak utólag döbbentem rá... meg hasonlók.
2014. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha valakit többször küldenek ott már baj van. Nem véletlenül küldik többször. A piásokat v a drogosokat szokták mindenhova küldeni
2014. szept. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

én nem vagyok piás, ellenkezőleg, soha nem iszom. és a cigiről is leszoktam 10 éve és pláne nem vagyok drogos, sőt még látni se láttam drogot.


engem két ügy kapcsán küldtek, - az egyik a bácsalmási üti volt, akivel 1 percet beszéltem és hívta a mentőket és elvitette a kocsimat. no a kocsit aki elvitte trélelen, az a rokona volt, erre számláztak 100 ezret, - bactam kifizetni. ne mond már, hogy van olyan rendőr, főleg magyar és főleg aki Bácsalmáson üti, hogy olyan zseni, hogy meg tudja állapítani egy férfiről, aki az ország másik végéből jött autóval, hogy dilis. És amikor a rohammentő bevitt a Bajai elmegyógyintézetbe, az ügyeletes orvos, simán elengedett és közölte, hogy abból a faluból rendszeresen küldenek be embereket hozzá. Jó de ez régen volt.


A másik eset, egy ügy, amiben 3-4 alakalommal kellett mennem, ahol a pénzemet akarták szintén, az utolsó aki megvizsgált, teljesen ellentétes szakvéleményt adott az elsővel, aki 3szor vizsgált meg. Győrben azt mondták agresszív és ellenséges, Székesfehérváron azt mondták hogy semmi gond, de gyanakvó, egy kicsit.


ez kérem a herék szakmája, - sok ilyen van -, akik elvégeztek egy iskolát és az állam nem bírja eltartani őket. ezért lopják össze a pénzt. Ez kérem a Mátyás Király fekete serege, akit nem tud eltartani az állama mert a király meghalt és a pénz elfogyott. most a saját népüket nyúzzák le arról, akitől lehet, mert úgy akarnak élni mint fénykorukban.


2016-tól még ennyi se fog jutni az eltartástokra, akkor mi lesz? Orbán se tud pénzt adni, ha elfogy, csak annyit mond, hogy lopjátok össze magatoknak. Fosztogató állami alkalmazottak fognak rárontani a lakosságra és elszívják előlük a levegőt is. Rendőrök fegyverrel fognak pénzt szedni a járókelőktől. bizonyáááám.

2014. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kell semminek lenni, bárkit kötelezhetnek rá, sőt még ki is deríthetik hogy elmebeteg vagy, valójában persze nem vagy az, csak ha nem tudnak rádbizonyítani semmit, akkor legalább elmebeteggé nyilvánítanak. Ebben az országban már bármi, akár ez is megtörténhet.
2014. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!