Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyen esetben hamar tisztázzák...

Ilyen esetben hamar tisztázzák az embert?

Figyelt kérdés

Egy elég érdekes helyre járok autószerelőhöz, nem rég ismertem meg a helyet,egy eldugott ipartelepi részen vannak és mindig akadnak "új" autók amiket darabokra szednek az utolsó csavarig.(1-2 ember mindig azzal foglalatoskodik,hogy bontják, volt,hogy délelőtt ott hagytam a kocsit,akkor egy Renaultot szedtek szét, 2 óra múlva már csak az alváza volt meg az autónak)

Persze én nem állítom,hogy lopottak, de ha mondjuk én éppen ott tartózkodnék egy ilyen helyen akkor amikor a rendőrség a rajtaütést tervezi akkor gondolom engem is földhöz vágnának, de hamar tisztáznának nem?Én csak akkor vagyok ott ha az autómat szerelik és azért oda járok mert olcsón dolgoznak, azt pedig nem feltételezhetem,hogy ott bármi is törvényellenesen folyik.


2014. szept. 27. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már a gyanú felmerült benned, akkor miért nem jelented be a rendőrségen?
2014. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokan úgy képzelik, hogy majd elmondják az ő ártatlanságukat ezeknek és akkor vége is. A nagy lófact! Jó esetben 1 év múlva lesz belőle tanú, addig gyanúsított marad és 2-3 év múlva tárgyaláson kell tanúskodnia. Ez csak akkor lesz így, ha talál egy jó ügyvédet, akinek fizet sok-sok pénzt. Alap esetben elítélik. Akkor is fizetnie kell.
2014. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!