Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csalás? Mire számíthatok?

Szabika1983 kérdése:

Csalás? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Üdv!

Internetes közösségi oldalon rendeltem néhány embernek cipőket külföldről. Közben az oldalt az üzemeltető törölte, így volt akinek az adatait veszítettem, így elfelejtkeztem egy vevőmről, akinek nem lett lerendelve a cipője, és a pénzt nem utaltam vissza, tényleg csupán feledékenységből és most feljelentett... milyen következményre számíthatok? Pénteken kaptam rendőrségi idézést csalás gyanújával, gyanúsítottként. Köszönöm!



#csalűs
2014. szept. 28. 18:20
 1/2 Robatti válasza:
Gyorsan vissza kell fizetni a pénzt és akkor nincs ügy.
2014. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Iwry válasza:
Küldd vissza a pénzt amilyen gyorsan csak lehet és ha megvan az elérhetősége írj egy elnézést kérő levelet emailen vagy postán (ajánlottan!). Figyelj a hangnemre mert felhasználhatja ellened, ha olyat írsz!
2014. okt. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!