Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Baleseteknél miért van az,...

Baleseteknél miért van az, hogy magasról téve a többi közlekedőre lezárják az utakat és nem engedik át a forgalmat?

Figyelt kérdés

[link]


Oké, hogy baleset történt, sajnálom a fickót, de magának csinálta, gyorsan ment, mint a motorosok úgy átlalában sajnos. Emiatt miért kell még rengeteg másik embernek is szívnia? Miért nem lehet legalább egy sávon elengedni az autókat? Vagy azért mert néhány embernek szar, legyen szar mindenkinek? Engem pl. megmondom őszintén hidegen hagyna más, a saját életem érdekel és ha ilyen miatt pénz kiesésem lenne, bizony zabos lennék.



2014. okt. 3. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Elmagyarázom, hogy te is megértsd. Sokszor azért zárják le a teljes sávokat, mert a balesetet rekonstruálni kell. Kijelenteni, hogy baleset nem lehet csak úgy. Meg kell tudni, ki volt a hibás, tényleg baleset volt, szándékos volt-e vagy véletlen stb.. Egyébként sokszor 1 sávot megnyitnak
2014. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha a sok átlag ember, mint te is kérdező alapvető dolgokat elismerne és nem próbálna letagadni semmit ha balesetet okozott, akkor nem így volna.
2014. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rakás balesetnél 1 sávot se nyitnak meg, hanem rohadjanak ott az emberek órák hosszát.
2014. okt. 4. 00:15
 4/11 anonim ***** válasza:
2%
Mert szeretnek fontoskodni.
2014. okt. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"mert a balesetet rekonstruálni kell"


Miért kéne?

2014. okt. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert adott esetben ha sérült van akkor azt el kell látni. Vagy a roncsból kiszedni előbb.


A helyszínelés pedig azert mert lehet hogy bűncselekmény történt. Pl a mácsó 200 km/óra sebességgel rongyolt a városban.

2014. okt. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
azt hiszik, hogy hősies tevékenységet végeznek életüket kockára téve és te csak horgászni mész, ezért ráérsz várakozni
2014. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tetro ***** válasza:
100%

kérdező, az hogy te ennyire híján vagy minden empátiának, az nem jelenti azt, hogy az egész világnak köréd kellene rendelkezni.

miközben az aszfalton épp újra élesztenek egy embert, neked tényleg az a legnagyobb gondod, hogy egy órával később érsz-e be munkába, és elbukod-e 440Ft-os óradíjad? könyörgöm, neked nem városban van a helyed, költözz be egy barlangba.

2014. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Úgy tűnik, te lógsz ki a világból, a te véleményed egyedi, a világé e tekintetben eléggé egységes. Ezért hát vagy megváltoztatod a véleményed és jobban érzed magad, vagy maradsz és rosszul érzed magad.

Másfelől, könnyen lehetséges, hogy ha a világ megismeri a véleményed, rád azt mindenképpen alkalmazni fogja. És ha nem tudsz elvánszorogni egy orvoshoz, vagy éppen beszorultál, hát oldd meg a problémádat szépen, összeszorított fogakkal, és ne tarts fel másokat.

2014. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit megbántani, én teherautó sofõr vagyok egy nagyvárosban szoktam fuvarokat bonyolítani, nem Magyarországon, és nem tudom hogy itt hogy rekonstruálják a balesetet, de legalább egy sáv mindig járható továbbra is, soha nincs a teljes út lezárva

Szóval úgy látszik hogy ezt valahol meg tudják oldani teljes útzár nélkül

2014. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!