Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Baleseteknél miért van az,...

Baleseteknél miért van az, hogy magasról téve a többi közlekedőre lezárják az utakat és nem engedik át a forgalmat?

Figyelt kérdés

[link]


Oké, hogy baleset történt, sajnálom a fickót, de magának csinálta, gyorsan ment, mint a motorosok úgy átlalában sajnos. Emiatt miért kell még rengeteg másik embernek is szívnia? Miért nem lehet legalább egy sávon elengedni az autókat? Vagy azért mert néhány embernek szar, legyen szar mindenkinek? Engem pl. megmondom őszintén hidegen hagyna más, a saját életem érdekel és ha ilyen miatt pénz kiesésem lenne, bizony zabos lennék.



2014. okt. 3. 23:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, a legtöbb esetben így van. De ha egy kétsávos úton - mondjuk halálos kimenettel - olyan ütközés történik, amely mindkét sávot elzárja (pl. egy keresztbe fordult kamion), akkor egy sáv csak megtisztítással lehetséges. Már önmagában ez is idő, hát még, ha azt kell megállapítani, mi történt. Ez néha nem egyszerű.

Csak azt kívántam illusztrálni, hogy milyen sokféle eset lehetséges. Ezért nem érdemes vaktában általános elítélő kijelentéseket tenni. Ettől még bőven lehetségesek szakszerűtlen rendőri intézkedések. Különösen nálunk, de ez egy másik történet.

2014. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!