Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tesztek a lepedő alá...

Mit tesztek a lepedő alá éjszakára, hogy ne legyen pisis az ágy véletlen baleseteknél?

Figyelt kérdés

Szétvágtam egy nejlon zsákot, és azt terítettem az ágyra.Na, az olyan hangosan zizeg, ha fordul a lányom, hogy ő is, én is felébredünk.

Valami praktikusabb megoldás?(Esetleg viaszvászonos asztalterítő?Az jó lenne?)


2012. júl. 23. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Sima gumilepedőt. Nem zizeg, hangja sincs. Kimondottan kiságyhoz való.
2012. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]



Nekünk ilyen van, körbetámlás heverője van a fiamnak. Az egyik oldala vízhatlan, a másik flotír.

2012. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem viccelek, nekünk az volt, viaszosvászon asztalterítő. Vmi 900 ft volt, nem a mintája volt a lényeg....
2012. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bababoltokban lehet kapni kiságyhoz való gumilepedőt,azt hiszem 600ft.volt!
2012. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huhhh, de gyorsak voltatok!Köszi szépen az ötleteket!
2012. júl. 23. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Hű, ha előbb írjátok, kipróbáltam volna én is a viaszosvászon terítőt!

Most már nem esedékes, de nem voltam megelégedve azokkal a termékekkel, amiket vettem. Az olyan típusú matracvédők, mint amit az egyik hozzászóló belinkelt nálam a mosások során vagy simán csak az idő teltével-múltával tönkrementek, a vízzáró réteg megrepedezett rajtuk, szóval dobhattam ki őket. (Ráadásul csak akkor derült ki, hogy meg van repedve a réteg, mikor a gyerek bepisilt.)

2012. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Brendonban és a Novetex üzletekben lehet kapni olyan lepedőt, de inkább matracvédőnek nevezném, aminek a felülete frottír, alul pedig műanyag, négy gumifüllel lehet rögzíteni. Nagyon szuper, nem csúszkál, kényelmes, és nem engedi át a pisit.
2012. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A mama megoldotta, pedig már beszereztem (sógornőmtől) a viszvásznat.Bement a nagyi egy gyógyászati boltba, míg itt irogattam, és vett egy csúcsszuper dolgot.PVC lepedő a neve (200x120-as), fólia az egész, 900 Ft volt.Egyszerűen nedves, majd száraz ruhával kell áttörölni tisztításkor.Nem zizeg, nem zörög.
2012. júl. 23. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!