Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt miért kérdezte?

Ezt miért kérdezte?

Figyelt kérdés
A volt barátnöm feljelentett zaklastás gyanujával mert 3-or hívtam...A kihalgatáson a nyomozó azt kérdezősködött az esetröl már ez magában vicces. A következő kérdése "A SZÜLEI MENNYIT KERESNEK HAVONTA?" ez hogy jön ide azt mondta h ez is a kihalgatás része...MIÉRT KÉRDEZTE?

2014. okt. 9. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolok hogy a kérdéssel egy pénzbírság kifizetni tudására lehetett kíváncsi. De háromszori hívás már zaklatás? Szerintem az még semmiség.
2014. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

három hívásért már fel lehet jelenteni valakit?

Akkor én is feljelentem a Hajdú Bihari Naplót mert naponta minimum hatszor hívnak hogy vegyek újságot.

2014. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vagyoni és pénzügyi helyzetedet azért kérdezik, hogy a pénzbüntetés kiszabásánál be tudják lőni a megfelelő összeget. ezért van előírva.


Azonban mostanára ez átváltozott. Azért kérdezik, hogy mennyit tudjanak elvonni tőled maximálisan. Hogy mennyire húzzanak le és kit kell lehúzni. Akinek pénze van attól elveszik.


Én megmondtam, hogy büszkélkedjek vele, hogy milyen tehetséges vagyok, hogy ennyi pénzt össze tudtam gyűjteni 100 milliót és még 2 gyermeket is fel tudtan nevelni és hány autóm van és a házamon se látott még hitelt, hogy mennyi a pénzem, annyira értékes tagja vagyok a társadalomnak és hogy én vagyok a 100 első legnagyobb adózó a városban, ez után elküldtek elmeszakorvoshoz, az elmeszakorvos pszichiáterhez, ez ismétlődött 4 alakalommal és a végösszeg 200ezr lett.


Ez a győri bíróságon történt és az a bíró tette ezt velem, aki elítélte azt a cigánygyereket 2,4 év fegyházra, aki magához vett egy tűzoltókabátot az árvízkor,m az árvízi területről, amit ez a marha túzóltó otthagyott a gáton

2014. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Btk. 222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Már ne is haragudj, de úgy pofán röhögtem volna a zsarukat, hogy csak na.

NEM valósítottad meg a zaklatás tényállását.

2014. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ja ja a rendőrnek tök mindegy milyen ügyön dolgozik és az alanyok mennyire fossák össze magukat és gyötrődnek halálra.


én se sajnálom a szögvasakat, amikor összehegesztem őket vagy a festéket, amikor rákenem a falra és szárad éjszaka egyedül a falon egymagában

2014. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hüje vas, hüje festék úúúúgykellett
2014. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!