Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintem bedrogoztak. Bevitte...

Szerintem bedrogoztak. Bevittek a rendőrök, mit kaphatok?

Figyelt kérdés
2 sör után hirtelen szalagszakadás és elméletileg embertelenül viselkedtem, bevittek a rendőrök, csináltattak drogtesztet, ami eredményét nem tudom. Na meg elvileg nem működtem együtt.. Ilyenkor milyen eljárást indíthatnak ellenem? Hogy bizonyíthatom be, hogy önszántamból nem drogoztam. Már ha a teszt pozitív. Egyébként két óra után elengedtek. Ez jelent valamit?

2014. okt. 11. 17:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, semmit nem találtak, de lehet, hogy garázdaság miatt eljárást indítanak. Mi lehet ebből?
2014. okt. 12. 08:53
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia! Valószínűleg valamilyen designer szer lehetett, azok többségét nem mutatja ki a teszt... de azért legközelebb vigyázz szerintem, nagyon rosszul is végződhet manapság a designer használat... (a halálra gondolok)

Amit leírtál, azok alapján komoly bűncselekményt nem követtél el. Lehet a rendőrök kicsit mellre szívták a viselkedésed, és ezért indítanak garázdaság miatt eljárást. Az sokat szokott számítani, ha egyáltalán eljut bírósági szakba az egész, hogy legyél nagyon bűnbánó, és hogy azóta inni is alig iszol, nem szeretnél még egyszer rendőrségre kerülni, nem szeretnél a hülyeségeden elcsúszni, vannak terveid, normális életet akarsz élni, jó munkahelyet, családot, stb. Ha tényleg csak szemtelenekdtél, akkor max. egy ügyészi megrovást fogsz kapni szerintem. Ha romboltál, akkor azt kifizettetik, plusz az ügyészi megrovás, szerintem kb. ennyi.

De, tényleg vigyázz magadra!

2014. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszod!
2014. okt. 12. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!