Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megéri nyomozónak lenni...

Megéri nyomozónak lenni (többi lent)?

Figyelt kérdés

Még 8.-kos vagyok és lány létemre szertnék ilyen dolgokkal foglalkozni,elég jó fizikai erővel rendelkezem,ahogy egy 13 évesnek kell.CSak nem tudom hogy megéri-e a sok távollét és hogy mennyit kell tanulni ehhez.Szeretnék segíteni az embereknek,keményen dolgozni,csak nem tudom hogy a fizetés mennyi,a magánélet,milyne a teher

Tudnátok ebben segíteni?

13/L


2014. okt. 18. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Sok rendőrnő van, az hogy lány vagy, ne befolyásoljon a döntésedben. :)

Van még négy éved, addig sok minden változhat. A fizetés végképp. Jelenleg úgy fest, meggazdagodni nem tudsz, megélni igen. Honnan távollét? Nem a katonaság külföldi missziójáról van szó, és a munkák többsége az otthontól távol történik. Bármi is legyél, többnyire mindenhez tanulni kell. Itt valószínű kevesebbet, mint egy orvosin, többet, mint egy szakácsképzőn.

2014. okt. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Az utolsó nagyon el van tévedve, ha azt hiszi, hogy szakácsképzőn keveset kell tanulni.
2015. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!