Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szabálysértés miatt hívtak be...

Szabálysértés miatt hívtak be meghallgatásra, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Csalás szabálysértés miatt hívtak be eljárás alá vont személyként meghallgatásra. Ez hogy működik ? Illetve ez majd a bíróságon köt ki ?

#szabálysértés #meghallgatás ?
2014. okt. 21. 18:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ezt mind megosztottad, ez tényleg elég durva, de nemhiszem, hogy egy szabálysértési ügyben, ahol ráadásul a felek megegyeztek, de nem lehetett visszavonni a feljelentést, így járnának el. Ráadásul sosem volt még semmilyen ügyem :)
2014. okt. 22. 08:30
 12/14 anonim ***** válasza:

nekem se volt, sőt most is büntetlen vagyok. ha berágnak akkor véged.


tettesd magad szegénynek, vagyontalannak, mert ha kiszagolják, hogy tele vagy pénzel, akkor rendeznek olyan eljárást majd, ahol pörögnek a költségtételek, amit utólag neked kell majd kifizetni.


és tettesd magad bűnbánó, szerencsétlen, szelíd jámbor birkának, színlelj betegséget vagy fogyatékosságot, hogy ne akarjanak hozzád érni se.



találj ki betegségeket, lehetőleg gusztustalan betegségeket, ami kapcsolatba van a belekkel vagy a bőrrel, szőrzettel és pszichés betegségeket is mondani kell, valami fóbiát


és akkor 1-2 évig tart csak és ritkán hívnak kínzásra

2014. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

és ami mindent üt, ha elmotyogod hogy öngyilkossági kísérleted is volt, de megbántad


és hogy pozitív rendőrélményed volt egyszer, hogy milyen rendes volt veled valamelyik rendőr valamikor régebben, és pont annyi idős lehetett mint aki kihallgat és hasonlít is rá és amikor beléptél a kihallgatási helyiségbe, azt hitted, hogy ő az, a kedvenc rendőröd és hogy megörültél akkor, hogy igaza volt annak a rendőrnek is mindenben és igaz, hogy megbüntetett, de nem nagyon és hogy te hibáztál és hogy nem is érted miért beszélnek az ismerőseid nekgatív értelemben a rendőrökről, hogy azok aki így beszélnek, biztosan hülyék

2014. okt. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tul vagyok rajta. Nagyon kedves volt a hölgy, jegyzőkönyvet vett fel, elmondtam mindent, ennyi. A sok rémhír nem valósult meg hála istennek :)
2014. okt. 24. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!