Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr szeretnék lenni, de...

Rendőr szeretnék lenni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Hali!

Régi álmom, hogy rendőr lehessek, de sajnos a szemem miatt nem jutnék túl az alkalmasságin (3.5ös dioptriám van és távolra nem látok jól)...Tavaly érettségiztem, elkezdtem idén egy egyetemet de valahogy nem köt le, nem vonzz ez a pálya csak a rendészeti de oda meg nem vennének fel ezért nem is próbáltam....

(illetve a vérnyomásom is kicsit magas 130körül van néha...emiatt is elbuknék az orvosin azt hiszem..)

Mit csináljak? Tudtok adni valami tanácsot?

Normális válaszokat KÖSZÖNÖM!



2014. nov. 2. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak, akik a lézeres szemműtétet javasolják. Nem tudom mennyit segít.
2014. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, de előtte 2 évig nem szabad változnia a dioptriának...szóval az még minimum két év..:/
2014. nov. 2. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezz polgárőrségbe. Nem teljesen rendőrségi munka, de közel áll hozzá.
2014. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötözködni,de nem vadászpilótának mész csak rendőrnek.Nem kell hogy mindenben tökéletes legyél,tehát az hogy a vérnyomásod kicsit magas nem hiszem hogy probléma lenne,de lehet én gondolom rosszul.A szemedről meg annyit hogy lehet hogy egy kontaktlencse is jó(nézz utána hátha)persze gondolom attól is függ hogy szimpla járőr vagy,vagy mondjuk tek-es.A lézeres szemműtétet írták

mondjuk ez hogy két évet várni kell nekem is új.De amúgy a műtét sem ingyenes kb 500 ezer körül van.Én a helyedben azt csinálnám hogy két évig összegyűjtenék elég pénzt,eljárnék edzeni pl kondiba,úszni hogy az alkalmasságin biztos átmenjek.Még ha két év múlva meg is gondolod magad,vagy nem sikerül akkor is jó a látásod és jó kondiba leszel ami nem egy hátrány.Ja és szerintem az egyetemet se hagyd abba hátha tényleg meggondolod magad és megszereted amit tanulsz.

2014. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem szabad változnia a dioptriának



ááááá, bármikor és tök jó lesz

2014. nov. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!