Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vajon a rendőrök szoktak...

Vajon a rendőrök szoktak olyan megmagyarázhatatlan esetekkel találkozni, ami már a természetfeletti kategóriába tartozna, csak ezt nem tárják a nyilvánosság elé?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg tudnátok ilyen esetekről?
2014. nov. 6. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

A móri bankrablásnál volt olyan, h az egyik nyomozó rendszeresen "alkalmazott" jóst az ügyek felderítésénél és így tett ennél az ügynél is.

A nő azt mondta neki, h két férfit lát, az egyiknek magyar, a másiknak sváb neve van.

Bent elújságolta, majd elfogták Kaisert és Hajdút.

Mindenki lesett, majd kiderült, h mégse ők azok.

Persze akkor már kinevették.

Aztán telt múlt az idő és meglettek az igaziak:

Weiszdorn a sváb és Nagy a magyar...

2014. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kele nevezetű rendőrségi háttéremberről hallottál már?

A 60as években alkalmazták, és szinte minden bűnügyben megoldott mindent amit a nyomozók nem tudtak!

Jós volt!

Mostanában 2 ilyen ember is volt, 2 emberről is hallottam(sajnos az egyik már meghalt), akinél megfordul néha pár magas beosztású ember(hogy honnan azt nem írom ), és a névjegykártyájuk kéz a kézen forog!

2014. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ezek is nagyon érdekesek.

De olyanra is gondolok pl, hogy öngyulladás, vagy esetleg olyan gyilkosság, aminek nem lehet e világi az elkövetője.Vagy pl eltűnéseknek lehet-e valami paranormális oka esetleg?Na meg az "idegenek"(eltérítések), meg hasonlók, furcsa vizsgálati nyomok?Ilyesmikkel találkoznak vajon a rendőrök?

2014. nov. 6. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy ideje már nyomom az ipart, de én eddig még mindig csak olyannal találkoztam, hogy mikor megláttam valamit, akkor ezt kellett mondanom: nézd a hülye cigány barbár módon kiszaggatta/tépte...

Egy városi embernek a hétköznapi dolgok is lehetnek paranormálisak. Például a gané akár 24 óráig is parázslik.

2014. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A.C.A.B ***** válasza:
Túl sok x-aktákat néztél :D
2014. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!