Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehetek feljelentés a rendőrsé...

Tehetek feljelentés a rendőrségen az ellen aki valótlanul "meleg"-nek szólít, (nagy nyilvánosság előtt) valamint fenyeget, hogy "eltöri a nyakam"?

Figyelt kérdés
Egy "jóképességű" gyerek nem bír a vérével, szeretnék feljelentést tenni. A múltkor kővel dobált az utcán és majdnem fel lökött mikor kerékpároztam.
2009. márc. 24. 17:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Akarom mondani melegnek szólít de nem vagyok az.
2009. márc. 24. 17:14
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet rágalmazásért feljelentést tenni, de... kővel dobál, neked támad, fenyeget, és még az a legnagyobb bajod, hogy minek nevez?
2009. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazából most még gyűjtök. Jelenleg van egy zaklatás és egy rágalmazás. Ez utóbbinál talán lehet súlyosbító körülmény a nagy nyilvánosság. Nem tudom érdemes-e elmenni a rendőrségre.
2009. márc. 24. 17:29
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
ne haragudj, de én is biztos szivatnálak téged.
2009. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne gyűjtögess, mert a végén kinevetnek az őrsön, hogy ha eddig bírtad, akkor ezután is menni fog, és nem tesznek semmit, csak ha eldurvul.

Jelentsd fel most, aztán ha lesz még valami, akkor azzal is menj a rendőrségre.

Minél több az ilyen alkalom, annál valószínűbb, hogy tenni is fognak az ügy érdekében.

2009. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan fenyeget és van bizonyítékod, akkor fel tudod jelenteni, de azért, mert melegnek szólított, nem hiszem, hogy fel lehet jelenteni. Szerintem a rendőrök többsége a meleg szónál jóval durvábbat használ néha 1-1 civilre, pedig nem szó szerint értik. Ezzel az erővel bárkit fel lehetne jelenteni. Nem ismerek sok embert, aki eddig életük során nem mondták volna legalább egyszer valakinek, hogy meleg, prostituált stb. - csak jóval durvábban tették.
2009. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a "meleg" szó használatában igazából mi a becsmérlő? Szóval az nem hiszem, hogy megállja a helyét becsületsértés miatt, de a többi amit leírtál, az annál inkább.

Mindennek ellenére, tudod milyenek, én is nem egyszer tettem már feljelentést kmomolyabb ügyek miatt is, aztán majdnem még elnézést nem kellett kérnem, hogy "szegény" nyomozó urat feltartom, és oylan utálattal és amolyan félvállról legépelte amit mondtam neki (na jó ..a negyedét kb), hogy természetesen aztán kaptam a papírt mindig, hogy "megszűntetve" blablabla ...

Szóval nem bíztatlak sok jóval, meg utána a több éve stanúskodás és stb, szóval mérlegeld ezt is, ha netán komolyan veszik, még neked is egy csomó energiádba kerül.

2009. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, hogy rosszhír keltés. Vagy jó hírnév elleni jog megsértése. A "meleg"-ért már kért politikusunk is elnézést, pedig nem is személyhez intézte. És mindenki fel volt háborodva.

Szerintem ez sérti a jó hírnévhez való jogodat.

jelentsd fel, de nézz körül a barátaid közt is! Nincs két " szekrényajtó" köztük, akik eljönnének veled, hogy körülálljátok, és eligazítsátok, merre hány méter?

nem kell megverni, csak megijeszteni. Beszorítani egy sarokba.Úgy képzelem, fiatal fiúról van szó, aki kakaskodik. Az ilyeneknek hamar inukba száll a bátorsága.

2009. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Azért ha rendszeresen melegnek nevez, ezt terjeszti rólad, az komolyabb, mintha mérgében lebusyzna.Az mindenkivel megesik de emezt nem kell tűrnöd.Honnan indult ez? 20év alatt vagy felett?
2009. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
inkább téged kéne feljelenteni, hogy alkalmatlan vagy az életre ilyen felfogással...
2009. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!