Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mért nem tesznek semmit?

Mért nem tesznek semmit?

Figyelt kérdés
3 éve a cigók elcsaltak és 1 hétig ott tartottak maguknál, mindenem elvették telefonom is. Kiraktak az útra pénzt keresni magyarul k..nak, és a bokrok közül őriztek :( minden nap drogot alkoholt kellet innom :( sikerült megszökni már vége is az eljárásnak de azóta folyton zaklatnak. nem merek sötétbe kimenni az utcára mert tavaly este az egyik megállt melletem kocsival és azt monta meg fog ölni amiért börtönbe jutattam a testvérét. az volt a szerencsém velem volt egy férfi ismerős.... most ugye börtönbe vannak de a család tagok nem és hamarosan kiszabadulnak és nagyon félek. nem tudom mit tegyek? rendörség mit csinálna ha bemennék hogy rettegek mert azt monták ha kiszabadulnak végem... elköltöztem megtaláltak és ezt már nem bírom!!!!!!!!!!! járok önvédelemre,bokszra! mit tegyek???????
2014. nov. 7. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Külföldre, vagy egy nagyon nyugati magyar városba költözz. Ott biztonságosabb.
2014. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Költözz más városba.


Vagy....na ezért le leszek pontozva.


Kérj fel pár skinheadet, meg neonácit, hogy beszélgessenek el a kis családdal.


Volt egy ismerősöm, akit bántottak a cigányok (ok nélkül).És szólt ilyen fazonoknak, azok meg úgy lerendezték őket, hogy a cigányok könyörögtek nekik.

2014. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És hol találok ilyeneket? mert nincsenek ilyen ismerőseim....
2014. nov. 7. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Biztosan van ott valami Jobbik iroda. Esetleg ott.
2014. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyar Gárdától összeszarják magukat, de igazán a betyársereg a hatékony.
2014. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A cigány csak akkor bátor, ha többszörös túlerőben van.

1-1 vagy 3-3 ellen fülét-farkát behúzza.

Nagyon gyáva népség.

2014. nov. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nagyon elfogult vagyok ilyen kérdésekkel kapcsolatban mert elönt az ideg amikor egy ilyet olvasok. Ők arra gondoltak hogy az teljesen korrekt amit veled műveltek, és ilyet még nem láttak hogy lehet valaki ilyen gerinctelen hogy ezekután a rendőrséghez fordul és mit ad isten egyikük börtönbe is kerül. Mit kell ezekkel az emberekkel tenni hogy egyszer a qurva életbe elkezdjenek gondolkozni.
2014. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd internáljuk őket.
2014. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!