Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lakótársi meglopás XXL összegben?

Lakótársi meglopás XXL összegben?

Figyelt kérdés

Szia mindenkinek!


Az újonnan költözött albérletbe 4en vagyunk lakótársak.. a föbérlő csajnak eltünt a pénze ill. nekem is nem is kevés, és nemtudja kicsengetni az albit meg semmi! Mivel nem sokan járnak fel ide, mi vagyunk a gyanusitottak. Mindenkit kedvelek és karakteres embernek tartom, igy nem fogok ujjal mutogatni emberekre.... Feljelentést tettünk a rendörségen.. az ellopott összeg 6-7 százezerre tehető.... a csajszinak egy dobozban volt, amit hát annak bárátöni sokszor fogdosnak, és hát ö maga is mivel ékszertartó! ha más nyúlt hozzá, az ujjlenyomata megszerezhető? vagy a sok érintés során az eltünik vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Kinek mi a véleménye vagy a tapasztalata?



2014. nov. 15. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Szóval több százezer Ft-ot tartott egy olyan dobozban, amit ki tudja ki nem fogdos össze?


Ujjlenyomatot tudnak venni, de mivel egy lakásban éltek, ez kevés szerintem.

2014. nov. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Ja, és amúgy arra számítson a csaj, hogy megfogják kérdezni, hogy honnan a pénz, és bizonyítani is kell tudnia, hogy volt neki.

(kicsit furcsa ennyi pénz egy olyan albérletben, ahol 4-en laknak, és még saját kecót sem vesznek ki, hanem tömeglakást.)

2014. nov. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 intrepid ***** válasza:
Tudod, hogy mennyi esélyetek van arra, hogy előkerüljön az a pénz? Mint Rákosinak volt a Nobel Békedíjra. Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ennyi pénzt így tartani, az lett volna a csoda, ha megmarad. Egy dobozban, összevissza fogdossák a barátnői, "nem sokan járnak fel" - de járnak, vagy jártak. Ha egy kicsi lelki önfegyelme van annak aki elvitte, ellopta, ha megkérdik töle, hogy ő tette-e, csak annyit mond hogy nem, és már nem sokat tudnak vele kezdeni. Házkutatást nem fognak mindenkinél tartani, és ha elég ostoba, hogy költekezni kezd, az sem bizonyíték, mert azt mondja pl. kaparós sorsjegyen nyert. Az ujjlenyomatok:az a doboz kézről - kézre járt, több ujjlenyomat van, melyik a hunyó?
2014. nov. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
-itt valszeg az a kérdés,hogy ha kijön a rendőrség ,és a kérdező ujlenyomatát is megtalálják a dobozon ,akkor rá fogják e ,hogy ő vitte el a pénzt,
2014. nov. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
loptál és fosol ribbantó
2014. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: Szerintem is jó a meglátásod.
2014. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!