Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik női-férfi tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik női-férfi tényleg erotikamentes lakótársi kapcsolat?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval. A fiúnak van saját lakása és jó állása, de ennek ellenére van lakótársa: csaj.

A srác az elején elmondta ezt nekem... Én az alapokat tekintve mégis furcsállom..

Azt mondta, hogy költségmegosztás céljából választott valakit a 2. szobába, ami üresen áll, meg azért akart lányt, hogy valaki rendben tartsa a konyhát, takarítson, stb. És meg is mondta, hogy direkt úgy választotta ki a csajt, hogy ne tudjon rá ÚGY nézni.


A két szoba amúgy egymásból nyílik, tehát, ha mosdóba vagy bárhova akarsz a lakásban menni, csak egymáson keresztül teheted meg és itt jön, ami zavar: nem mehetek át csak, ha a lakótárs nincs ott... a fentebb felsorolt nmiatt meg, hogy vékonyak a falak.. Nem tudom, de ez nekem már kicsit nem tetszik.


Próbálok ebben a srácban megbízni, de azért ez a szöveg nekm kicsit sok..Amúgy tényleg őszintének tűnik, amikor ezt mondja, de akkoris.... Nem tudom, van valami rosszérzésem.


Ti hogy gondoljátok?



2014. aug. 1. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
ha tényleg komolyan gondolja még akkor is ellenáll ha meztelenül meglátja! tudod van olyan dolog, hogy hűség :) sokan nem ismerik, de még létezik :)
2014. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Majd előjön a srácból a kis dugódani aztán lesz ott csingiling.
2014. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 RRR ***** válasza:

mondjuk,ha leszbikus akkor igen

lll ha

hozzá képest kiszel tünde egy szexbomba

2014. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Óvszeres egészségügyi karbantartás nem számit erotikának.
2014. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem tudom de nem hinném hogy ne kdugózzam meg
2014. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem ha igazán szeret akkor hű hozzád. de miaz hogy nem mehetsz át csak ha a lakótárs nincs ott?! az már hantázás gyanús. oké vékonyak a falak, ne hangosan csináljátok. de egy kicsit összebújni, beszélgetni, megnézni egy filmet együtt. nehogymár azért ne lehessen magánélete a srácnak, meg azért ne vihessen fel vendéget mert otthon a lakotársa. am ha kicsit komolyabbra fordulna a kapcsolat cuccoltasd ki a lakotársat és költözz be te helyette.
2014. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

láttam a csajt képről...nem egy jó nő (no mell stb, baromi vézna) és van egy 7-8 éves csaja is.

szerintem mondjuk nem mondta volna el a srác, ha lenne titkolnivalója, de az első pillanatban elmondta, amikor megismertem, szóval nem tudom...

2014. aug. 1. 10:13
 8/13 A kérdező kommentje:
igen, mondta, hogy eladja ezt a lakást és vesz egy újat,,,már célzott rá, hogy akkor ennek a nőnek tipli lesz (ez csak átmeneti), mert erre a kecóra már minél kevesebbet szeretne költeni... és arra is tett célzást, hogy az új kecóban akár össze is költözhetnénk, nah nem lakótársként :) ;) mindegy, nem tudom, nem féltékenykedem, tökmindegy mi van, ezt a csajt én simán kiütöm a nyeregből, még akkoris, ah van valami, de szerintem nincs :D viszont az összebújással annyi a baj, hogy egymásból nyílnak a szobák és ha a nőnek ki kell menni a klozettra, az csak rajtunk keresztül történhet... szóval nem igazán megoldható, mégha csendben is lennénk... nagyon zavarja ezt a srácot ez a tény, meg engem is zavarna, hogy ott vagyunk összebújva és ott közlekedik valaki rajtunk keresztül... a csaj azért ezt a szobát kapta a kettő rendelkezésre állóból, mert a főút miatt zajosabb, ez a másik meg parkra néz és erkélyes... szóval remélhetőleg, ezt nem sokáig kell már kibírnom így...addig jó képet vágok hozzá
2014. aug. 1. 10:24
 9/13 A kérdező kommentje:
7-8 éves gyereke (lánya) van úgy értem :)
2014. aug. 1. 10:26
 10/13 A kérdező kommentje:
konkrétan amúgy nem így mondta, hogy nem mehetek át,,,meg nem mehetek akkor, mikor ott a lakótársa,,,, csak annyit mondott, hogy szeretne inkább velem nyugiban lenni, kettesben, mindenféle zavaró tényezőtől mentesen... amikor mondta, hogy átmehetek akkoris, amikor ott van a csaj, arra sem mondta így konkrétan, hogy ne menjek, csak éreztem a hangján, hogy azért ez nem oké annyira.... nem tudom, nem értem a pasikat :)
2014. aug. 1. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!