Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A titkosszolgálatoknak dolgozó...

A titkosszolgálatoknak dolgozók mit mondanak otthon amikor hazaérnek vagy a barátaiknak?

Figyelt kérdés

Most jutott az eszembe, hogy ők ugye nem beszélhetnek arról sem, hog hol dolgoznak...


Akkor az egész magánéletük egy hazugság (nem rossz értelemben mondom)? Vagy hogy megy ez a valóságban?



2014. nov. 29. 17:17
 1/4 anonim válasza:
I'am D209 :D
2014. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ugyanúgy bejárnak dolgozni, a munkájuk révén időnként talán nekik is külföldre kell utazni, csak otthon nem számolnak be róla, hogy pontosan miket csináltak.
2014. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem csak titkosszolgálati dolgozóknál van így, van egy csomó más cég, munka ahol tartanod kell bizonyos információkat. Otthon gondolom ugyanúgy élnek mint mások, csak nem mesélnek a napjukról, vagy a kényesebb dolgokról.
2014. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi extra.

Van egy AH-s ismerősöm, megkérdeztem mi van náluk?

Megfigyelünk.

És kit?

Ezt inkább nem mondanám el.

Ennyi.

Egyébként én is most egy "titkos" projekten dolgozok, asszonnyal le van tisztázva, h ez meg az, de semmi konkrét.

Ismerősöknek meg annyi, h fejlesztünk meg elemzünk és h "elég unalmas".

2014. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!