Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az egyik ismerősömet mentem...

Az egyik ismerősömet mentem meglátogatni, azonban már nem lakott otthon és egy másik cigányasszony ment ki a lakásból engem fenyegetve kiabálni, hogy feljelent ha mégegyszer meglát engem a portáján. Feljelenthet?

Figyelt kérdés

Elmentem meglátogatni az egyik ismerősömet,azonban amikor meglátam,hogy a virágai már nem voltak a lakása ajtaja előtt,hanem máshol.

Elkeztem lefényképezni,mert azt hitem betörtek hozzá.

Erre egy cigányasszony jött ki azonal és kezdett el ordítozni velem,hogy feljelent ha nem megyek el a portájáról azonnal.Nagyon félek hogy feljelentett ezmiatt,azóta még a környékre sem merek menni.Pedig nagyon szerettem volna beszélni azzal az ismerősömmel.Tényleg feljelenthet?Egy ártatlan fénykép miatt ami nem is róla készült?



2014. szept. 5. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Igen, feljelenthet. Az ő portája, egyértelműen közölte, hogy nem akarja, hogy te ott legyél, és te erre ott maradsz és fotózgatsz?

De ilyen süket dumát, hogy "Elkeztem lefényképezni,mert azt hitem betörtek hozzá" ... Nem tudom, mégis hogy képzelted ezt.

2014. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Feljelenthet, de kb. kiröhögik. Nem tilos fényképezni, feltéve, hogy nem őt magát fényképezed.
2014. szept. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem marattam ott.Ő később ment ki miután már lefényképeztem.
2014. szept. 6. 09:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért keztem fényképezni mert mondjuk amikor világított a lámpa akkor hitztem azt hogy betörtek hozzá.Igen az utolsó válasz biztosan kiröhögik ha ilyesmivel feljelent.Köszönöm.Mért nem inkább a csecsemőrablókal foglalkozik a rendőrség,mint ilyen kis piti ügyekkel.
2014. szept. 6. 09:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Milyen csecsemőt raboltak el? Hidd el ha ilyen lenne az országos botrány és kiemelten foglalkoznak vele.


Segély hivasnal is sokkal hamarabb ugranak ha csecsemő, kisgyermek van veszélyben.

2014. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én csak mondtam egy példát.
2014. szept. 6. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Jól olvasom, te feltettél egy kérdést, és azt a választ fogadod el igaznak, amelyik TETSZIK? :DD

Hát, egyszer-kétszer pofára fogsz esni...

2014. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha nem veszed észre ezen az oldalon,mindenki azt a válszt fogadja el ami neki tetzsik.mért fogdana el más is olyan választ ami nem tetszik?Nem kell nagy arcnak lenni itten és beszólni a hülyeséget.
2014. szept. 6. 17:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Irrealisztikus, hogy ebből neked bármi károd származzon. Más lenne a helyzet, ha folyton zaklatnád. De képzeld el fordítva a helyzetet. Ha te tennél feljelentést akár komoly ügyben egyből az lenne, hogy az elhúzódó hercehurcák, a sok pénz és a stressz... Szerintem ha minden normálisan történik még Ő kerülne bajba.


Elszomorító, hogy a cigányok egymást képzik ki minden jogi dologra és piszkos cselre. Mindenhez van bőr a pofájukon, kérnek segélyt mindenhez amihez tudnak és feljelentgetnek akár hamis váddal. Persze a magyar embernek meg fingja sincs semmi ilyesmiről és nem értik, hogy mért nem látják a rendőrséget működni. Szomorú tény, hogy a cigányok megtesznek dolgokat amit mi nem. Ők tesznek feljelentést, kimondanak számukra előnyös, de számodra hátrányos dolgokat és elérik a céljukat. Csak essél áldozatul a roma maffiának... Kicsinálnak és még a végén te kerülsz börtönbe. Nem is kell hozzá csinálnod semmit, csak a seggeden ülni és várni a csodát, ahelyett hogy védenéd magad.

2014. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért te m,ár áldozatul estél a Roma maffiának?Hogy ilyesmit mondasz nekem?
2014. szept. 8. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!