Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van itt olyan akin segített...

Van itt olyan akin segített már a rendőrség?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Hozzánk egyszer betörtek de hamar elkapták
2014. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Egy randalírozó banda miatt hívtuk ki őket, segítettek. Bár, nehéz volt telefonon elérni őket...
2014. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
-a lépcsőházban minden este ment a üvöltözés,amíg egyszer ki nem hívtuk őket,azóta csend van,
2014. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám nyugdíját ellopták a fekák. Rendesek voltak, mert kárenyhítésként intéztek neki egy kis pénzt. Majdnem annyit amennyit elloptak. Később meg is lettek de a bíróság végül az egyiket elengedte.
2014. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
2006-os csürhe szétverte a parkoló autómat. Legalább szétverték őket a rendőrök.
2014. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Az évszázad kérdése... :DDDD

Életemben egyszer láttam rendőrt, mikor mentem át a piros lámpán. Anno suli mellett éjszaka melózni jártam és hulla fáradtan bicegtem haza hajnalban. 8 óra gépsoron... Arrafelé nem volt éjszakai járat akkoriban, így hát minden este ugyanarra, ugyanolyan fáradtan sétálhattam egy jó fél órát. Égen s földön sem lehetett látni közeledő járművet. Se ember, se jármű, csak a tücskök ciripelése hallatszott. Három rendőr álldogállt az utca túloldalán, a zebra mellett. Meg sem fordult a fejemben, hogy megállok a pirosnál. Erre már intett is az egyik, na mondom ez is "haver", nem gondolkoztam. :)) Oda is köszöntem: -Jó reggelt! Majd mentem tovább. A bohóc odaszól, hogy: - Nono, álljunk csak meg! Nem látja hogy piros a lámpa? Mondom neki: - De látom, viszont az egész környék kihalt és meglehetősen fáradt is vagyok. Erre a bohóc: -Remélem tudja, hogy ezért most megbüntethetem 5000 Ft-ra? 10-15 perces tortúra után végre nyugton folytathattam utamat és felkészülhettem, hogy nagyjából másfél óra múlva kelnem kell, mert kezdődik a iskola. Nem ám a szipus, drogos, tolvaj brazilokat kergették, leálltak szórakozni azzal a 17 éves magyar gyerekkel, amelyik suli mellett éjszaka dolgozni járt. Lehettem volna akár bűnőző is? Igen lehettem volna, viszont ez egy olyan helyen történt, ahol magyar ember szinte ki sem mert menni sötétedés után, mert durván csak 5 percre volt szükség ahhoz, hogy belekössenek, kirabolják, agyonverjék. Ez a kis szösszenet nem ma történt, úgy nagyjából 15 évvel ezelőtt. Pár utcányira onnan, minden egyes este kábszert árultak ugyanazok, ugyanott és ugyanúgy több mint 15 évig(arabok, brazilok, magyarok,a rendőrség tudtával), de akkor és ott aktuálisan én voltam az, aki veszélyeztette közlekedést, egy vékony, fáradt 17 éves magyar gyerek. Megtanultam a leckét egy életre. Onnantól kezdve ha problémám volt, megoldottam rendőrök nélkül.

2014. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%

Én egyszer megkértem őket, nézzenek már félre, mert le kellene rendeznem egy ügyet.

Félrenéztek, ez elég nagy segítség volt.

2014. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 horbeni ***** válasza:
76%

nekem több jó tapasztalatom van a rendőrökkel.

Egyszer én is kihívtam őket, mert egy őrült üvöltözött.

Máskor meg a rendőrségnél panaszt tettem, a közterület felügyelet intézkedése miatt, és nekem adtak igazat, így visszakaptam egy parkolási bírság pénzt. stb stb (hozzáteszem, nincs ismerősöm rendőr, tehát nem ezért)

2014. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

im_nobody


Nem igazán értem mire fel játszod a sértődöttet. Dolgozni voltál vagy henyélni a parkban, teljesen mindegy, ki érdekel? Átmentél a piroson, mégsem büntettek meg, pedig jogos lett volna, inkább örülhettél volna. Vagy csak akkor kell büntetni a piros lámpán való áthajtást ha elcsapsz egy gyereket? A piros lámpa az piros lámpa, nem írhatod felül hogy most épp nem jön senki akkor átmegyek.

2014. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

im nobody


Majd ha betörnek hozzád vagy ellopják valamidet,majd kiváncsi leszek hogy oldod meg egyedül

2014. nov. 30. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!