Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van itt olyan akin segített...

Van itt olyan akin segített már a rendőrség?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 17:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem mért teszed fel a kérdést, ha őket nyalod kérdező!
2014. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem már többször segítettek. Az egy dolog, hogy büntetniük kell. A magyar ember egyébként is szabálytalanabb más országokhoz képest, mi lenne ha büntetés sem volna.
2014. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

9# és 10#


Ló@art sem tudtok az életről, de még csak értelmezni sem vagytok képesek azt, amit leírtam. 30 éves elmúltam, szóval nem ma történt. Kőkemény gyerekkorom volt a brazilok miatt és a rohadt bohócok tehetetlensége miatt, a két öklömre kellett hagyatkoznom. Ezzel még nem lenne baj (hiszen idővel mindenki hozzászokik), de azok "véletlenül" mindig csoportban és késsel jöttek. Az iskolában, az utcán, mindenhol. Amíg azok a nyomorékok engem szórakoztattak, addig pár utcával arrébb drogot árultak, nőket adtak vettek, szipuztak, őrjöngtek, verekedtek, mindent ami szem szájnak ingere. Mindezt a rendőrség tudtával, veszed a lapot? Hogy honnan veszem mindezt? Onnan hogy közöttük éltem le 26 évet és bizony a szemem előtt zajlott minden, a rendőrség pedig le sem @arta. Az ilyen degeneráltak miatt tart ott Magyarország, mint ti vagytok, b+ világít a negro a szátokban öregem. Ezért is jöttem el az országból, mert röhög rajtatok a fél világ és teszi ezt okkal. Tudodjátok mit? Azt kívánom mindkettőtöknek, ha már megszólítottatok, hogy miközben egy 17 éves dolgozó, tanuló, normális magyar sráccal szórakoznak hajnalban a pirosnál (gyalog és nem kocsival), hogy ugorjanak be hozzátok a brazilok és másszanak rá mindannyiotokra, jó keményen hátulról... Majd helyszínt biztosítani már biztosan lesz idejük! Sorry de a törvény az törvény, be kell tartani... Nesze neked Magyarország... Az intelligencia bölcsője :)))

2014. dec. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
akkor ne gyíkoskodj
2014. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

im_nobody


Értjük, te vagy Ogli G. De hogy jön ez ide? Átmentél a piroson, szabálysértést követtél el, ennyi..

2014. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!