Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kapnék tandíjat?

Kapnék tandíjat?

Figyelt kérdés
Kárpátalján élek.Vam magyar állampolgárságom és ide szeretnék jönní rendőrnek tanulni.A következő a kérdésem.Kapnák tandíjat,amivel tudnék itt lakni,vagy koliba.Lakást kéne bérelnem.Jó szemmel néznének rám mit külföldön élő magyarra?

2014. dec. 2. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Tandíjat ne kérj.Ösztöndíjra gondolsz te szerintem ?)
2014. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Arra igen,csak másképp nem jutott eszembe :-D

Viszon azt kapnék?

És pl.a többi tanulo tudhatja hogy honnan jöttem?

2014. dec. 2. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt az iskolától kellene megérdeklődnöd mert intézményenként változó az ösztöndíj vagy egyéb segítség.A kollégium esélyes és esetleg étkezési támogatás de ez édeskevés még az ittléthez.Jól meggondoltad hogy te rendőr akarsz ebben az országban lenni? :P
2014. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább igen.Inkább ott mint itt,ahol nagyon g..cik a zsaruk.Nem panaszkodhattok ezekhez képes,mert ezek okádékok.Akár merre latjuk őket,rögtön aztmondjuk-Na,ezek a g..cik már megint itt vannak
2014. dec. 2. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A magyar zsaruk is ilyenek.
2014. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ott.normalisabbak,mikor nyaralni voltam oda es talalkiztam veluk.mind rendes volt :-)
2014. dec. 14. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!