Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem vesz fel a rendőrség...

Miért nem vesz fel a rendőrség több rendőrt?

Figyelt kérdés
Ahol én lakom nincs állandó szolgálat 24 órában, pedig városban lakom. Korábban többen voltak éjjel-nappal. Azóta meg ha van is csak 1 rendőr. Így jó hogy betörnek meg lopnak.

2014. dec. 3. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert valszeg nálad ott ülnének, 0-24 szolgálatban, ugye 3 váltás kell, tehát ha állandóra kell min 6 fő (5 kocsira+1 őrs) akkor ez máris 18 minimum, akinek ráadásul helyben kell laknia, mert nem fog neked bekocsikázni 50 km-et!

PÉNZ?

Igen pénz!

És akkor még nem is mondtam a REZSIT (nem csak a sárga csekk)!

2014. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Teljesen kivitelzhető, a községi rendőrség, vagyis az, hogy a legközelebbi rendőrőrstől mennek ki esetre!

szerintem inkább a riasztási renszert és a közvilágítást kell kiépíteni az ilyen helyeken!

2014. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem vidéki városban van telkem, és nem is hittem van helyi rendőrség! (gondoltam a szomszéd nagyobból jönnek) Amikor megláttam mekkora az épület és a létszám, megnyugodtam! Szomszédba is ők mennek!..
2014. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csakhogy én közel 20ezres városban lakok nem falun és mégsincs rendőr
2014. dec. 4. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudják tartani a lépést a felvétellel, mert annyian szerelnek le. Van, ahol az egész örs leszerelt, persze ezt nem verik nagy dobra, mert akkor be kellene ismernie a kormánynak, hogy valami nem megy jól. Sajnos a felvettek színvonala is hagy kivetnivalót maga után. Soha ennyi rendészetis diákot az egyik suliból nem küldtek el, mint mióta már bárkit felvesznek, akinek van két keze és lába, és egy mondatot el tud mondani. Ráadásul sok ujonccal nem lehet mit kezdeni, tapasztalt rendőrök, meg menekülnek. Sokszor küldenek ki párban tanulókat, ami.egyébként abszolút szabályellenes, mert nincs más. Nálunk alig tudják kiaadni a járőrosztályon a szolgálatokat, mert kevesen vannak. Leszerelnek, elmennek gyesre (férfiak), átkérik magukat más osztályokra, mert járőrként keresik a legkevesebbet és ők szívják a legtöbbet.
2014. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Neked nyilván a 24 órás JÁRŐRÖZÉS hiányával van problémád!

Már érthető!

Azt hittem nincs nálatok rendőrség!

Hát ez helyi ügy! Cselekedj!

Rendőrkapitány, polgármester..ha leráznak szervezkedj!

stb..stb..

2014. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok közmunkást vehetnének fel rendőrnek, hiszen erkölcsije majdnem mindnek jó és pisztolyt tud kezelni
2014. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként meg az új rendőrök fizetését, kb. trafipaxolások meg hasonló fogja kitenni!

Akarjátok nálatok?

2014. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

HETES!

azért ez durva volt :)

2014. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!