Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért feljenthetnek?

Ezért feljenthetnek?

Figyelt kérdés

Facebookon benne vagyok egy csoportban amiben az emberek 70%-át nem is ismerem, és benne van egy haverom is,aki bevett egy random gyereket, akitől alap nelkül kérdezte hogy mit mondtal az anyamra stb.

Én meg poénos akartam lenni és benyogtem hogy holnap kezdd el megasni a sirodat. En az egri csillagokbol idéztem tudjátok amikor a török a bornemisszanak mondja ezt. En persze ezt nem gondoltam komolyan és nem is akarok ennek a gyereknek semmi rosszat bocsánatot is kértem tőle de ő azt mondja hogy az apja fel fog jelenteni. Én nagyon rosszul érzem magam emiatt hiszen soha nem tudnék bántani senkit foleg alaptalanul. Ezert feljelenthetnek?



2014. dec. 9. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
De még mennyire hogy ezért feljelenthet. Legalább megtanuljátok hogy interneten nem szólogatunk be.
2014. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nincs jogalapja amire hivatkozva megtehetnè.
2014. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Még szép, hogy feljelenthet
2014. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!