Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért tehetek feljelentést?

Ezért tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés
Van egy roh4dék gyerek aki nem rég haveron volt de már halálos ellenségem. Ő 16, én 15. Egy baráti bandába tartozunk, és gyakran oltogatjuk egymást tréfából, de ezen nem szokott megsértődni egyikőnk se. De ez a beképzelt nagyképű gyerek aki 2-szer akkora mint én folyton felkapja a vizet nagyon nagyon apró dolgokon, és ilyenekkel fenyegetőzik hogy majd elkap és széjjelver. De ez még hagyján. Előbb azzal fenyegetett meg hogy azt mondta nekem, hogy mit csinálok, ha a barátnőmnek baja esik? :( ;( ;( ;( kinézem ebből az akasztani való mocsokból hogy tesz vele valami rosszat ;( régebben is összevesztünk egy nagyon kicsi dolgon ez meg csak úgy jött hozzánk csak úgy bejött a házunkba úgy hogy anyámék is ithon voltak azt ahogy meglátott nekem esett hogy ő most megöl engem. Elmebajos a gyerek, nem normális. Ez még nem is nagy probléma hogy engem itten fenyeget hogy majd nagyon nagyot kapok, de a barátnőmet nagyon féltem hogy ez a szemétláda bántani meri ;( ezért feljelenthetem? A rendőrök kezdenek majd vele valamit? ;(

2014. szept. 30. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz jelenteni: hogy egy idióta tini összevissza hülyeségeket beszél? Mert az nem büntetendö...
2014. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem ez a gyerek ez nem normális, ez elmebeteg, hidegvérrel képes megtenni akármit. Mondom hogy máskor csak úgy benyitott hozzám úgy hogy itthon volt az egész család és nekem esett
2014. szept. 30. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmentél látleletet vetetni? Magánindítványra megtetted a magánlaksértésért a feljelentést? A könnyű testi sértésért?


Mit akarsz utólag? Vagy mire gondolsz, mit csinálnak vele, ha szerinted majd elkövet valamit?

2014. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szólhatsz a rendőrségnek, legfeljebb azt mondják hogy hívd fel őket újra, ha megint bántani akar vagy bemegy a lakásba. Megpróbálhatnád átbeszélni a szüleiddel is, hátha tudnak segíteni.
2014. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!