Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elvileg feltörtem egy facebook...

Elvileg feltörtem egy facebookot. A rendőrség bele nézhet az én ffacebookomba hogy megnézze hogy kivel beszélek és mit?

Figyelt kérdés
A feljelentést már meg tették elvitték a routerem és a gépem is, az érdekelne hogy a rendőrség be léphet e az én facebookomba.Természetesen nem én törtem fel a facebookot.. a wifin nem volt kód ezért bérki rá léphetett.

2014. dec. 19. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a te gépedröl történt, azt meg lehet állapítani és természetesen a te fiokodat is átvizsgálhatják.
2014. dec. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de az én fiókomat mindenképp átnézik? vagy csak akkor ha találnak valamit a gépen és a routeren?
2014. dec. 19. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:

"feltörtem egy facebookot"


Koma, akkor te egy szuperzseni vagy. Billgécc hozzád képest a fasorban sincs. Nem akarod esetleg hétvégén megfejteni a Vojnich kéziratot is?

2014. dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
leirtam hogy nem én voltam csak valaki az én routeremről
2014. dec. 19. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
fogyatékos
2014. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!