Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröknek már büntetni...

A rendőröknek már büntetni sem szabad a romákat?

Figyelt kérdés

[link]


Csak nem értem akkor miért mondják, hogy pont őket nem büntetgetik. De ez szép, hogy őket nem lehet, mert túl sokszor voltak!



2014. dec. 29. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Engem kétszer kaptak el, mert jogosítvány nélkül vezettem, csak mert roma vagyok!

Másodjára 3 napra becsuktak.

Kaptam többször büntetést is mert az úttesten mentem haza hajnalban.


Ennek véget is kell vetni!

2014. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
Állj! Ha olyat tettél ami törvénybe ütközik, az büntetendő, ne éljünk vissza az etnikai megkülönböztetéssel, rasszizmussal kérem! Pontosan ez szítja a másik tábort!
2014. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a szegény romákok helyében kib***nék a zsarukkal. Soha többé nem csinálnék semmi szabálysértést, nem lopnék, nem törnék be, nem gyilkolásznék öregeket. Na, akkor megnézhetné magát a rendőrség!
2014. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy szabad csak finomabban,mert sokkal érzékenyebb a lelkük.Mégis milyen stresszhelyzetként élhetik meg,hogy az aljas kizsákmányoló magyarokat,akik fizetik az összes költségvetésre háruló terhet, meglopják majd még arcátlanul elő meri őket venni egy szélső jobboldali egyenruhás rendtevő.Minimum pátyolgatni,havi 300 ezerrel támogatni kellene őket nem pedig a szemükre hányni apró kis botlásaikat.
2014. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Engem kétszer kaptak el, mert jogosítvány nélkül vezettem, csak mert roma vagyok! "


pff, tilos jogosítvány nélkül vezetni... romaszokás.

2014. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint.

De ha egyszer netán' több szabálysértés fordult elő akkor nem értem mit picsognak a "jogvédők".

2014. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
valahogy én még sosem láttam cigányt vezetni tanulni...
2014. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
88%
Egyébként hagyjuk már ezt a romázást! Az én magyar nyelvemen az az etnikai csoport úgy szerepel, hogy 'cigány'. A németeket sem hívom 'deutsch'-nak, vagy az angolokat 'english'-nek mert ők úgy nevezik magukat. Megvan erre is a szavunk, német, angol, magyar, cigány. Nyugodtan használjuk a cigány szót.
2014. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!