Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrökkel kapcsolatos...

Rendőrökkel kapcsolatos pozitív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nincs se negatív, se pozitív élményem. Ha kapcsolatba kerültem velük, korrekten elvégezték a munkájuk, se többet, se kevesebbet.
2014. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
...és még sorolhatnám.
2014. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Semmi. Negatív viszont annál több. Egy kocsma előtt egy rendőr rendszeresen leissza magát a haverjaival, és beszólogat, fenyegetőzik, általában a gyengébbeknek... Remélem azért nem minden rendőr ilyen! Én is a múltkor a munkámból kifolyólag elbicikliztem arra nem jókedvemben(!), és belémkötöttek... Ennyit róluk!
2014. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Közteres nem tudta hol van a buszmegálló, a mellette álló rendőr meg észrevette hogy nem jól mondtam a járatszámot, kijavított és megmondta merre van.
2014. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Joci_27 válasza:
85%
Egyszer meg akartak állítani, és amikor lehúzódtam, intett, hogy menjek tovább. Azt hiszem ez már pozitív élménynek számít. Amúgy még ha minden szabályt be is tartok és a kocsival is minden rendben, akkor is görcsbe rándul a gyomrom, ha megállítanak, hogy mibe fognak belekötni.
2014. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy vidéki városban egy este részegen ültem mindenféle irat nélkül a folyóparton, odajöttek a rendőrök, igazoltatni szerettek volna és mondtam, hogy hát, nincs nálam semmilyen irat.


Erre nem történt semmi, bediktáltam az adataimat, visszaigazoltak a rádión keresztül, hogy nem állok körözés alatt, vagy ilyesmi és elmondták, hogy legközelebb legyenek nálam a papírjaim, mert ha bármi bajom esik, könnyebben tudnak azonosítani. Szép estét kívántak és továbbmentek.


Másik alkalommal nekitolattam egy autónak, kihívta a károsult őket, aztán fél óra múlva megjöttek, jegyzőkönyvet vettek fel, segítettek kitölteni a betétlapot és azt mondta a srác, hogy csak azért büntet meg, mert bejelentés érkezett, így nyoma van. Egyébként nem lett volna semmi. Így is kikereste a legkisebb kiszabható tételt és kaptam egy ötezres csekket, ami az abszolút minimum.


Szóval nekem negatív élményem még nincs velük kapcsolatban, de nem vagyok cigány, sem keménykedő vidéki surmó. Általában rám sem szoktak nézni.

2014. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lakott területen kívül autóztam és elfelejtettem bekapcsolni az autó lámpáit.


Megállított, de megúsztam egy ejnyével.

2014. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Rengeteg negatívot írhatnék de vannak normális rendőrök is.

Volt egyszer olyan hogy vittem egy ember magammal robogóval (ami tilos), jött szembe a rendőr én meg megálltam, odajött és mondta hogy nem büntet meg, de legközelebb megfog. Ez azért tetszett, mert minden szarért megbüntetnek, kell tartaniuk a kvótát és ő ennek ellenére elengedett.

2014. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A helyi KMB-s miatt 3 szor kellett mennem elmeszakorvosi vizsgálatra, de az orvos nem készített szakvéleményt, ezért a bíró elrendelte a kényszermegfigyelésemet, hogy be kellett menni a bolondok közé. az eljárás 2009-2014-ig tartott, majd próbára bocsátottak


a pozitív, hogy tegnap, ugyan ez a kmb-s meglátott az utcán, mert gyalog mentem a boltba és nem lett belőle semmi



egyébként nem vagyok egy senki, bármilyen szempont szerint is nézzük, ki a kenki

2014. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy "vicces" eset: a Pilisben jártam bringával, először. Egy kereszteződésben támasztotta a kocsit két rendőr. Megkérdeztem tőlük, hogy az az erdei út, amit látok a térképen, milyen minőségű. Azonnal rávágták, hogy bringával felejtsem el, nagyon rossz az út. Úgy alakult, hogy visszafelé pont arra az útra tévedtem, kitalálható a poén, az út kifogástalan volt. Érted, akkor is a pofámba hazudott, mikor semmi tétje nem volt, csak úgy sportból b+...


Az meg már szóra sem érdemes hogy mikor itt felénk a kormosok felnyomtak pár tanyát, közte a faterét is gyors egymásutánban (összessségében milliós kárt okozva) és a gazdák kiderítették, hogy kik voltak (azért írom, hogy kormos) és ezt el is mondták a nyomozóknak, akkor azok a lehető legnagyobb ívben kerülték a kormosokat és hamarosan meg is kapták a gazdák a papírt, hogy a tettes nem kideríthető, mehettek anyátok pitsájába rohadt parasztok. Nyilván lepacsizták, vagy helyi spicli a kormos és ezért érinthetetlen, vagy nem volt kedvük belehajtani egy pocsolyába, a tököm se tudja, de basszzák meg az anyjukat a nyomingerek. Tökre meg tudom érteni azokat, akik tanyán élnek és azt mondják: szarok én már mindenre, de ha meglátom a kormost a tanyán, akkor lelövöm és elásom az erdőben.


Mi is volt a kérdés?

2014. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!