Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrökkel kapcsolatos...

Rendőrökkel kapcsolatos pozitív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Ellopták a motoromat, nem lett meg lezárták az ügyet.


Egy jó fél év múlva kopogtattak és meghozták a gépemet:-)

2014. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9: Jól értelmeztem? Bezártak 5 évre a pszichiátriára? Ilyent hogy lehet, egy egyszerű körzeti megbízott miatt?


10: Hát, erről sem a mezei rendőrök tehetnek, hanem a korrupt feletteseik. Az ork maffiózóknak meg úgyis annyi pénzük van, mint a szemét; simán le tudják őket fizetni.

2014. dec. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Neki nyomtak a kerítésnek 16 évesen,sittre akartak vinni,mert az út szélén álltam,ami le volt zárva,járdán sétáltunk jött egy rendőr kisbusz kirakta az ablakon a könnygáz sprayt és nyomta neki,ismerősünket megbilincselték mert részeg volt és nem mehetett be a meccsre(mindenki részeg volt) Ja és ezek mind meccsen történtek. Ja,hogy pozitív kell,bocs az nincs :)
2015. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mauvi válasza:
100%
Néhány éve barátokkal beültünk szombat este egy borozóba beszélgetni. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy az emberek egymás közt sugdolózva oldalognak kifelé. Az egyik barátunk odajött és halkan szólt, hogy menjünk mi is. Nem értettem. A hátam mögé néztem: egy merev részeg csávó ült az asztal tetején, lábai a padon, kezében pisztoly. Először motyogott, majd egyre hangosabban kiabált, hogy mindenki húzzon ki a p***ba, különben lelő minket. Én tudtam, hogy nem kell parázni, mert a srác ránézésre csak egy sutyerák, a pisztoly meg úgysem igazi. Láttam már hasonlót a falusi bucsuban. A pultnál támaszkodott 2 fiatalember, akik szintén nem vettek róla tudomást(vagy talán nem vették észre, nem tudom biztosan). A pisztolyos suttyó odament, beléjük kötött, lökdöste, fenyegette őket. Mivel ketten voltak és józanok is, viszonylag gyorsan elvették a fegyverét. Kapott két közepes méretű pofont és elfeküdt. Kihívtuk a rendőrséget, akik tanúként hallgattak ki a páromat és engem. Megkérdezték, mi miért nem mentünk ki az utcára, mint a többi vendég. Azért-feleltem 24 évem minden bölcsességével-, mert szerintem nem igazi a fegyver és nem volt kedvem, egy ilyen prosztónak ugrálni. A rendőrök erre azt felelték, szerencsénk van, mivel a fegyver valódi és csőre volt töltve. A sztori pikantériája, hogy a pisztolyos buzeráns is rendőr volt. Nem kapott semmit. Mi meg fél év múlva is bíróságra jártunk tanúskodni, mert feljelentették a két fiút, akik lefegyverezték. A sztori Tatán történt 2004 januárjában. Pozitívum, hogy nem sebesültünk meg és ellenünk nem emeltek vádat...Khm...
2015. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!