Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az igazoltatáskor felírt...

Az igazoltatáskor felírt adatokat a rendőrség meddig tárolja?

Figyelt kérdés
Vagy tárolja e abban az esetben, ha nem volt semmi probléma, és rendben találtak mindent?

2015. jan. 13. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazoltatáskor azért kérik el az adatokat hogy bemondják a központba és ott lecsekkolják hogy minden rendben van-e veled(nincs-e körözés ellened pl.). Megvan nekik minden adatod, nyugi.
2015. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Öt évig.
2015. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem fogalmaztam pontosan a kérdést.

Arra lettem volna kíváncsi, arról őriznek e információkat, hogy valakit ott és akkor igazoltattak?

2015. jan. 13. 19:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Az intézkedés céljának elérésével (azonosságod megállapításával) a lekért adatok törlésre kerülnek. Igazából csak annyi válasz érkezik a járőrnek a központból, hogy tiszta.
2015. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Benne marad a rendszerben, hosszú hosszú időre.
2015. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na most akkor melyik válasz az igaz?
2015. márc. 4. 18:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok és kitartok az igazam mellett :)


Egy sima egyszerű igazoltatásról nem készül jegyzőkönyv amit adatbázisban rögzítenek, felesleges lenne. Mihez kezdene azzal az információval a rendőrség hogy xy-t igazoltatták tavaly nyáron? Semmi értelme nem lenne

2015. márc. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg az a válaszóló vagyok aki írta, hogy hosszú hosszú időre, benne marad a RENDSZERBEN jó sok évig..tudom.
2015. márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

List Wilhelm


De mi maradna a rendszerben? Hogy xy rendszámú autó és rendőr igazoltatta jóska pistát itt és ekkor? Egy este baromi sok embert igazoltatnak(van ahol minden este ezerrel csinálják), nem tárolják ezt ilyen akkurátusan.

2015. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16 éves koromban igazoltatott a helyi KMB-s... Azóta eltelt 6 év és még mindig benne van az az igazoltatás a rendszerben...
2015. márc. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!