Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakit egy előfizetéses...

Ha valakit egy előfizetéses telefonszámról rejtetten hívogatnak, de az zaklató előfizető megváltoztatja a telefonszámát attól még megtudják mondani, hogy az illetőt ki hívhatta ismeretlenül?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A szolgáltató természetesen meg tudja mondani, de ha jól tudom, csak rendőrségi feljelentés miatt adhatják ki (Napi többszöri telefonhívás pedig zaklatásnak minősül már).
2015. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hát ha valaki telefonszámot vált akkor az illető adatai meg a telefon szám is törlődik az adatbázisból.. nem?
2015. jan. 22. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2/2 Időpont ma 15:05


Jajj, bocs félreolvastam... azt olvastam, hogy ha a zaklatott megváltoztatja.


Elvileg létezik személyhez köthető tiltás is, gondolom ez bírósági ítéletkor (távoltartási?) születik. Ekkor minden az ő nevén lévő telefonszám - a te irányodban - tiltásra kerül.

2015. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a szolgáltató megőrzi a korábbi telefonszámot/előfizetői szerződést. Már csak az uólagos viták, panaszok rendezése érdekében is. Gondolom van rá előírás, hogy mennyi ideig, de az biztos, hogy számváltáskor nem torlődnek az adatok.
2015. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!