Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes rendőrtisztnek menni?

Érdemes rendőrtisztnek menni?

Figyelt kérdés
Rendőrtisztnek szeretnék menni, de nem tudom, hogy megéri-e

2015. jan. 23. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Abszolút jó főleg irodai szolgálat elég jól keres biztos munka szóval megéri.
2015. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból éri-e meg? Anyagilag biztos nem.

És ha csak nincs ismeretség, protekció, nem vagy csókos, akkor a legtöbben aktatologatással töltik napjaikat.

Amilyen szempontból megérheti az a biztos munkahely

(már ha van ilyen egyáltalán ma Magyarországon) és a társadalmi, erkölcsi megbecsülés, bár részemről ez is kétséges. De legyünk optimisták, és mondjuk azt, hogy van ilyen, de pusztán ebből még nem fizeted ki a villanyszámlát..

2015. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én diplomás egyetemet végzett rendőrre gondoltam.Ugyan ez a helyzet mint a sima érettségizet rendőröknél ?
2015. jan. 23. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azok, akik utálják a rendőröket, pont lesz*rják, hogy te egyetemet végzett tiszt vagy. Rendőr az rendőr. És a képzés során is ugyanazokat meg kell tanulnia, mint egy "sima" utcai járőrnek.

Minden gonoszság nélkül, ha ilyen bizonytalan vagy és azt sem tudod igazán, hogy miért szeretnél rendőr lenni, akkor vagy már alapból be sem fogsz kerülni vagy kiképzésen meggondolod magad. Itt senki sem szereti azt, aki a biztos állás vagy a pénz miatt van itt.

2015. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 user73 válasza:
Tanulj jogot, arra úgy is szükség van ehhez a hivatáshoz és a jogi tanulmányaid végén ráérsz eldönteni, hogy hol akarod kamatoztatni a tudásod.
2015. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!