Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen gázpisztolyt érdemes...

Milyen gázpisztolyt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy maroktárast nem ajánlják, viszont mégis azt szeretnék, de csak olyat ami már annyira megbízható, mint majdnem egy revolver, tehát nem a bóvli noname pisztolyok érdekelnek. Illetve a méret is számít, olyan kellene amit tok nélkül is ha kell tudnék hordani, nadrágba övhöz betűrve stb. Mit ajánlotok?

2014. dec. 14. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
De hát nem véletlenül ajánlja mindenki a forgót. A megbízhatóság nem csak a fegyveren múlik, hanem a töltényen is. Ha elcsetten egy selejt patron, húzod a ravaszt és fordul a következőre, alig van időveszteség. Röhm RG59 volt már a kezedben? Meglepően kicsi.
2014. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Röhm RG 800, Umarex Walther PPK a neked való, kicsi könnyű jól hordható. Az RG 59-et ami egy forgópisztoly, felejtsd el, akkora dob csőfar hézagja van, hogy többet lő oldalra mint előre.
2014. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Röhm rg 88. Olyan fórgótárasat ne vegyél többet ereszt óldalra mint előre.
2014. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a politikai helyzet áll, én a helyedben Ak-47 - est szereznék be, jó sok skúlóval.
2014. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy szekrénytáras sosem lesz olyan megbízható mint egy revolver. Egyrészt a szekrénytárasnál előfordulhat a kivetési hiba (gáz-riasztóknál ez hatványozottan igaz, nem mindig van elég ereje a tölténynek hogy normálisan hátravigye a zárat) Forgótárasnál ugye nincs kivetés.


Másrészt pedig a töltény. Ha elcsetten akkor a forgótárasnál az elsütőbillentyű segítségével már fordítja is a dobot. Szekrénytárasnál töltőfogást kell venned.


Egyébként vannak egész megbízható szekrénytárasok, de azok ilyen 40.000-50.000 ft és a felett mozognak.

2014. dec. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Zoraki 914 a válasz. Még vidéken is szerintem ilyen 25 ezer forint körül van az ára maximum.

14 töltény fér a tárjába.


Nekem is van. Kb. 150-et lőttem vele, mióta megvan. Ebből 120 riasztót és kb. 30 gáztöltényt. Nulla hiba volt vele!


A mérete nem túl nagy. Viszont a tokot ne spórold meg. Hülyeség lenne nadrágba tűrve hordani. Vannak jó tokok 2-3 ezer forintért is. Ha kiesik mert nem tokban hordod, akkor azt nagyon megszívhatod, ha mások is látják.


Előttem szóló: Ha az öntöltőben lévő töltény elcsetten, akkor is van megoldás. Egyszerűen újra elsütöd a billentyűt. A legtöbb öntöltőnek van revolverezése és újra rá lehet sütni az elcsettent töltényre. Nekem is volt, hogy amit elsőre nem sütött el a Zoraki 914, azt másodjára igen, fél másodperccel később, amikor ráhúztam egyet.

2014. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!