Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fenyegetes miatt fel lehet...

Fenyegetes miatt fel lehet jelenteni valakit?

Figyelt kérdés
egy 18 eves lany megfenyegetett h agyonver es fel szeretnem jelenteni.
2015. jan. 31. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen feljelentheted. Csak aztán majd a közeg reakcióján ne lepődjél meg.
2015. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem fognak csinalni vele semmit? akkor se ha le van fenykepezve h irasban fenyeget?
2015. jan. 31. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:

A rendőrök nem arról híresek hogy megelőzzék a bajt mert szarnak mindenkire pedig a MI pénzünkből élnek.Csak akkor lépnek valamit ha már megtörtént a baj pl. elvágták a torkát az illetőnek stb.


De nem csak a rendőrökkel van a baj hanem a törvényekkel is amik a bűnözőket védik


Szóval ne számíts a korrupt rendőrökre,ők nem azért vannak hogy megvédjenek minket.Ezt a problémát neked kell megoldanod

2015. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Jellemzően addig nem jönnek ki, amíg nem folyik vér. Ez így volt már a szocializmusban is és most sem javult a helyzet. Jobban jársz, ha felbérelsz pár cigányt...
2015. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen feljelentheted, az "agyonver" kifejezés (főleg, ha még más is elhangzott), alkalmas lehet az élet/testi épség elleni fenyegetéssel elkövetett zaklatás megállapítására. Persze ez függ ez eset összes körülményétől, például, hogy mi volt a célja ezzel, miért fenyegetett meg.


Utolsó kettő! A rossz tapasztalat és rossz vélemény egy dolog, az ezekből, meg némi pletykából és az interneten meg itt-ott olvasott/hallott hülyeségeken alapuló általánosítás más dolog.


Nagyon sok eljárás indul hasonló szintű dolgok miatt, és sajnos sok esetben el is jut odáig, hogy valakit meggynúsítanak. Azért sajnos, mert sokszor csak arról van szó, hogy két ember összekap valamin, az egyik a vita hevében mond valami durvát, a másik meg rögtön rohan a rendőrségre, mert ugye az azért van, hogy az emberek között, akik képtelenek értelmes módon rendezni a vitáikat, igazságot tegyen. Úgyhogy hiszitek vagy sem, tök mindegy, a tény az, hogy nagyon sok ilyennel foglalkozik a rendőrség, néha még többel is, mint kellene. Ez az "addig nem jönnek ki, míg vér folyik" meg már egy idejétmúlt ökörség. Demagógiának nagyon jó, csak köze nincs a valósághoz, persze mindenki tud hozni egy-két ellentétes példát, de az még nem biztos, hogy a valóságot fedi. Csak venni kéne a fáradtságot és kérdezni. Nem fáj az! ;-)


Ami meg a korrupciót illeti... erre is tök feleslegesen reagálok, de nem tudom megállni... :) Ha én korrupt lennék, valószínűleg nem egy 30 m2-es lakásban laknék, és nem egy 20 éves Suzukim lenne. :) Bár erre lehet az a magyarázat, hogy még korrupt rendőrnek is sz...r vagyok... :D

2015. febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Én is hasonló kisregényt akartam írni mint te de amikor olvastam hogy rendőr vagy meggondoltam magam mert így felesleges lenne.Természetes dolog hogy a rendőrök álszenteskednek és mindenből kimagyarázzák magukat,amikor meg bizonyítani kéne akkor nem tudnak letenni az asztalra semmit


Persze vannak normális rendőrök is (lehet te is az vagy és ebben az esetben elnézést kérek) de azok nem viszik sokra és nagyon alacsony szinten tengődnek.Persze itt nem csak a rendőrökkel van a baj hanem a törvényekkel is.Talán épp a törvényekkel van a legnagyobb baj

2015. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!