Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi lesz azokkal a járművekkel,...

Mi lesz azokkal a járművekkel, amelyeket a rendőrség bűnözőktől lefoglal?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. drogkereskedők, adócsalók luxusautóira. Mit csinálnak velük? Bezúzzák? Eladják? Átütik a motorszámot és lecserélik a rendszámot? Visszaküldik őket a gyártónak? Esetleg ott porosodik a telepükön amíg a delikvens ki nem szabadul (már ha szabadul valaha)?
2015. febr. 1. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
megőrző
2015. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, én egy készenléti rendőrséggel szemben laktam és állandóan ott volt egy csomó autó az udvarukon. Gondolom amíg lezajlik a per, addig megőrzik, aztán ha bűnös, akkor megy a zúzdába.
2015. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Árverésen áron alul szokták őket értékesíteni.
2015. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom olyasmi,mint a többi lefoglalt bűn tárgyal,áruval. Kivéve az élő állatokat(csempészett).
2015. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amit lefoglalnak a bűnözőktől, jellemzően nem az övék, mármint nem a bűnözőké, hanem másvalakié. És azt se adják vissza.


Az ex férjemtől lefoglalták az én buszomat, és elárverezték, Sőt a lefoglalás után 1 évig fizettem a biztosítását és az adóját is. Itt van a törzskönyve, és a pótkulcs és a távirányítója, - annyi maradt belőle. 1,5 millió volt az akkori értéke. Annyit kérdeztek, hogy van-e rajta banki hitel és a nemleges válasz után elvették. 5 soros levelet kaptam, hogy lefoglalják. Az árverésről nem kaptam semmi papírt. 3 év mulva monták meg, hogy el lett árverezve. Pénzt nem adtak oda. 2 év múlva azt mondta a bíró, hogy akkor kellett volna szólni, amikor elvették, de akkor traumás állapotban voltam a házkutatásoktól és a kihallgatásoktól. Szerintem azért csinálták, hogy ne merjem visszakérni. Eszembe se jutott egyébként.


Ezek tolvajok. kirabolnak egy ártatlan nőket, 2 gyerekes anyát, aki dolgozó és adózó nő, akik még szocpolt se kapott. Annyit adtatok, hogy 2 szer 3 évig adtatok gyest vagy micsodát.


Persze nem kapjátok vissza remélhetően, mármint a gyerekeibe fektetett adófizetői pénzt, mert az egyik már Németországban dolgozik a BMW-nél, a kicsi is megy utána.

2015. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen kan-banda, mundéros szabadcsapatok.
2015. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!