Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mivan ha nem tudom elérni?...

Mivan ha nem tudom elérni? Segítség!!!!!!!!!

Figyelt kérdés
Van egy lány aki szerelmi bánatban szenved... többször próbálta már a xanaxot beszedni halálos adagban meg köteleket fon meg mittuomén... ma nem nyit ajtót ég a villany a kutya ugat a telefont nem veszi fel az smsre nem válaszol... hívtuk a rendőrséget... mi van ha megtette? Hogyan fogom én ezt feldolgozni? Nagyon aggódom kérlek segítsetek!!!

2015. febr. 2. 22:00
 1/9 anonim válasza:
100%
Hívtátok a rendőrséget. Mit talált a rendőrség a lakásban?
2015. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Azt sem tudod még, hogy mi történt! Várjátok meg a rendőröket! Nagyon fura vagy, hogy egyből az jut eszedbe, hogy ide írj..... kamu szag van!
2015. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Köteleket fon :D Én meg kézműves szőnyeget készítek kamuhuszár.
2015. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Köteleket fon?

Biztos elemnet eladni a piacon

2015. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs válasz... nem tudom mi történik... Egyik ismerősöm aki oda közel van azt mondja hogy színészkedik... Hátha visszamegy hozzá a pasija akinek adja a hülyét :S én nagyon beijedtem... remélem nincs baja de már azért megnyugodtam valamelyest...
2015. febr. 2. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Tőrjétek rá az ajtót és vigyétek kényszergyógykezelésre vagy gyógyítsátok ti, spirtuálisan. Vangelist hallgattassatok vele és felolvasást, mellette magne B6-ot adjatok neki
2015. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vangelist hallgattassatok vele és felolvasást"


Na, bmeg, erre én is kötelet fonnék...

2015. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg az Alprozalam (Xanax, Frontin...) halálos adagjához legalább 33000 tablettát kellene bevenni.
2015. febr. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne vedd nagyon komolyan, mint írtad színészkedik csak, tehát nem akar semmit tenni feltünési mániája van
2015. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!