Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy ne...

Hogyan tudnám elérni, hogy ne bukjak le?

Figyelt kérdés

Nem kell roszra gondolni csak annyi,hogy az egyik ismerősünknél ráírtam alkoholos filcel valamire ami drága volt és nem is jön le.A szüleim látják rajtam,hogy én voltam.De én nem mernék eléjük állni (az ismerőseink).Már nagyon megbántam de az ismerősömék még nem tudják,hogy ki volt.Nem merem elmondani..hogy tudnám letagadni úgy ,hogy ne jöjjenek rá.Mert ha elmondom,hogy én voltam akkor többet nem merek a szemükbe nézni,és félek attól,hogy mit reagálnak...

12/L


2013. júl. 18. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Figyelj ide, megmondod hogy Te voltál és nyugodtabban nézel magadra később, ha emiatt leordítanak meg esetleg elvernek, akkor eléggé szép szülők.. Én is tucat dolgot halogattam a legsúlyosabbat amit 17 évesen csináltam, csak most mondtam el 21. szülinapom után múlt hónapban, mivel akkor a sz*rt is kiverték volna belőlem, ma meg csak szótlanul hallgatta anyu...

21/F

2013. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fuss el ha kérdeznének.
2013. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Körömlakklemosóval lejön az alkoholos filc.
2013. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Először is tudnod kéne, hogy mi alapján vádolhatnak meg tégedet vele. Ezekre kell megfelelő kifogást keresni, magyarázatot, viszont az egész történésnek logikusnak kell lennie, nem keveredhetsz bele a saját hazugságaidba.


Habár én ezt mondom, de azért az lenne a legkorektebb, ha bevallanád, én elmondhatom, hogyan hazudj, de ha nem vagy olyan alkat, akkor úgy sem fog sikerülni, arról nem is beszélve, hogy elég csúnya dolog mások szemébe belehazudni. Ha őszinte vagy, akkor biztosan kevésbe lennének dühösek, mert akkor azt gondolnák, hogy igen, ő rosszat csinált, de vállalta a következményeit, végül is egy jó kislány! Persze én a teljes sztorit és a szereplőket nem ismerem, de én is csak a saját tapasztalataimból indulok ki. Mikor annyi idős voltam, mint te, én nagyon sok hazugságot gyártottam, mert féltem a büntetéstől. De végül úgy is lebuktam és százszorosan megfizettem a bűneimért! 20/L

2013. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem a szüleimtől félek,hanem az ismerőseinktől..olyan szégyen..és annyira megbántam..egyébként fa bútorra van írva tehát nemtudom hogy lejönne e..csak azért félek elmondani mert szulinapot unnepelunj es egy csomoan itt lesznek es nem szeretnék mindenki elott beégni..:|
2013. júl. 18. 23:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem valld be, ha voltál annyira nagylány,hogy más bútorát összefirkáld akkor ismerd is be.


Főleg ha a szüleid is sejtik,hogy te voltál, szerintem az ismerőseid is kapisgálhatják a dolgot.


Amúgy mennyire látható helyre firkáltál?

2013. júl. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem annyira látható,sőt alig látható helyen van de ők már észrevették..amúgy meg már nagyon megbántam és azt kívánom ,bár ne tettem volna..erősen gondolkozok azon hogy bevallom..de..nem biztos ,hogy képes lennék rá..
2013. júl. 19. 09:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el.

Nem kell mindenki előtt, hanem csak neki, vagy az egyiküknek, ha nem tudod egyszerre félrehívni őket.

Hidd el, ha aszüleid tudják, akkor ők is.

Fa bútorról s lejön, ha kezelt a felülete.

Vagy megcsiszolják és újrakezelik...rendbehozható....

2013. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézd, állj eléjük és valld be. Ezzel lehet, hogy leüvöltik a fejed, de viszont jobban fognak bízni benned, ha ezt el mered mondani nekik.
2013. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen..tudom,hogy az lenne a helyes..holnap jönnek és majd talán elmondom ha less rá lehetőségem...remélem nem szidnak le nagyon...
2013. júl. 19. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!