Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nincsenek...

Miért van az hogy nincsenek semmilyen céljaim az életben? És semmit nem akarok elérni.24/F

Figyelt kérdés
Nem akarok barátnőt, feleséget se gyerekeket, nem akarok utazgatni, dolgozni se akarok. De azt sajnos muszáj különben apám kidob a házból, és mehetek a híd alá. Élni se akarok, csak sajnos nincs bátorságom hogy kinyírjam magam. Legszívesebben azzal tölteném el az egész életemet, hogy kockulok, vagy fekszek az ágyamban, és nézegetek filmeket. Barátaim nincsenek, nem is voltak soha, de szükségem nincs rájuk. Szerintetek miért vagyok ilyen?
2014. máj. 6. 18:03
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok elírtam. Pontosabban leszek 1 hónap múlva.
2014. máj. 6. 18:05
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
mi történt h ilyen depis vagy?
2014. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Mindig is ilyen voltam.
2014. máj. 6. 18:24
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Depresszió miatt vagy ilyen. Jól látja teljesen a 2es. Érdemes lenne foglalkoznod azzal, hogy mi váltotta ki nálad, valószínűsítem, hogy nem mostani eset, mert ezek az érzések nem egyik pillanatról a másikra fejlődnek depi hatására se ki. :( Egy jó pszichológust is javasolnék neked, akkor is, ha most azt mondod rá, h ugyan minek.
2014. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Menj Buddhista szerzetesnek.
2014. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 progizo válasza:
87%

Biztosan van valami vágya(i)d, ami(ke)t el akarsz érni, de úgy érzed, hogy nem tudod.

Írod, hogy "kockulsz". Mit értesz ez alatt? Sokat számítógépezel? Akkor csinálj vele valami alkotómunkát, pl. írj játékprogramokat. Az olyan, mintha olyan világot alkotnál, ahol te vagy mindennek az ura. És ha jó, még pénzt is kereshetsz vele.

Vagy írj egy "öninterjút" magaddal, mint ami itt is van:

[link]

2014. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és ha így is teszel, addig is javasolnám neked, hogy kezdj el hinni...pl. magadban, kis dolgokban, kezdj el kis dolgoknak, amit annak ítélsz, h az kis dolog örülni. Ezeket addig is tudnád gyakorolni a gondolkodásod terén.
2014. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pszichológushoz kéne menned (nem azért, mert hülyének tartalak, hanem mert ezen a szinten jobb egy tapasztalt ember segítsége néhány névtelen ismeretlen helyett). Sokat tud segíteni! Keress egyet a környéken és beszélgess el vele! Az életed nagy része előtted áll, min. 50 év, csak nem akarod a kanapén fekve eltölteni, nem? Nyomás! Tégy magadért!
2014. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Csak kis vágyaim vannak, pl 4 TB-os merevlemez a gépembe, új monitor, meg hasonlók.
2014. máj. 6. 18:39
 10/29 anonim ***** válasza:
63%
Na, igazi kocka :D Ne mozdulj ki véletlenül sem, ne menj el bulizni, ne sportolj, nem kell kimenni a természetbe napozni, strandolni, ne menj el kocsmázni, ne menj el sétálni, ne menj moziba, ne ismerkedj még véletlenül sem emberekkel!
2014. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!