Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van ennek értelme?

Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Ha a rendőrség nem tudja megakadályozni a katasztrófát, akkor te, akadályozd meg!

#ház #baj #törés #othonod #lelked
2015. febr. 8. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod akadályozni, akkor van. én például nagyon megköszönném, ha megakadályoznál egy katasztrófát, ami az emberek életét veszélyezteti. Bár kétlem, hogy egyedül menni fog, de ha te vagy szupermen, és alagutat ásol az áradó Tiszának, akkor felőle oké. Sok sikert kívánok.
2015. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, hogy ketten mennek be a házadba egyikük a lányodat, a másik anyádat és feleségedet akarja megrontani te pedig ott vagy egy telefonnal a kezedbe meg a tiszta szűz elszántságod a mikor nem fontos, hogy veled mi lesz. Mit tennél?
2015. febr. 8. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
A magyar ember minden katasztrófát meg tud akadályozni.
2015. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mert elhiszem, hogy akiket fizetek az adómból a rendet felügyeli, és semmit nem csinál csak leigazoltat a magyarokat képen lövi, a zsidókat képen köpi, a cigányokat elengedi. Intézetben felnevelkedet ember, akinek a szüleim fizették neveltetésük és nem egyszerű emberek lettek belőlük, hanem a nép ellenségei ezt a kormány akarta így? Miért mehet el korábban nyugdíjba, mint én, aki gyári munkás vagyok és ugyan olyan veszéllyel jár a munkám, mint az övé? Miért kell, nekem alkalmazkodjak egy tanulatlan ember szavához, aki még a saját maga jogaival sincs tisztába és bármit kérdeznek, tőle csöndbe van, vagy a tisztjére néz, hogy segítsen rajta. Miért ér többet ő, mint egy átlag polgár? Engem meg miért ítélnek el, hogy ha igazságosan járok el? Amikor azt a nagyembereknek szabad és nekem nem miért hol itt a demokrácia, hol az egyenlőség? Hova húzzak az Oroszokhoz vagy a Kapitalistákhoz, akik nem is kapitalisták. Vagy inkább éljek, úgy amilyen akarok lenni és ne politizáljak, mert a politikát négyévente egyszer tudom befolyásolni legalábbis, elhitetik velem, hogy a szavazatom befolyásol mindent meg a meggyőződésem a tüntetéseket sem polgárok szervezték, hanem az orrunknál vezetnek, internet adó addig látsz, mert ha adok neked egy Rubik kockát, akkor, amíg kirakod addig lesz időm mindenre. Ha tetszik, ha nem, ha a családomra támadnak, én megölném, az legyen akárki.
2015. febr. 8. 16:55
 5/9 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy a rendszer így áll össze: jó –rossz. korrupt- tisztességes. Kérdező- válaszoló. De van, amikor a kérdező is válaszoló lesz.
2015. febr. 8. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, orvos látott már?
2015. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze és én vizsgáltam meg láttam a nikotinos szakállát és a sárga ujjait, amivel beleakart nyúlni a számba megnézni a lukas fogamat és mikor azt monda, hogy á én megláttam a szuvas fogait és majdnem azt mondtam, hogy blááááá
2015. febr. 8. 18:25
 8/9 A kérdező kommentje:
17:55 és a kérdező is válaszoló lesz.
2015. febr. 8. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező,neked pszichológusra van szükséged.Komoly bajok vannak veled...
2015. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!