Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kiadják nekem? Tanúként a...

Kiadják nekem? Tanúként a rendőrség nekem megmutatja a jegyzőkönyvet? Vagy kaphatok róla másolatot? .

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 14:11
 1/7 opened paradise ***** válasza:

Mint tanú,nem biztos.

Miért kéne?

2015. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg szeretnénk nézni, miért lett feljelentve a családtagom.
2015. febr. 9. 14:18
 3/7 CptTomato válasza:

Akkor nem lehetsz tanu ha még csak azt sem tudod milyen ügy van a rendőrségen.

Amúgy amikor beidéznek tanuként kapsz egy levelet és mikor megjelensz tájékoztatnak.

De a rokonodat mindenképp tájékoztatni kell nekik de lehet csak személyesen fogják. És ha téged is tájékoztatnak akkor is csak személyesen.

2015. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kaptam idézést

de arra vagyok kíváncsi, hogy pontosan miért lett feljelentve. Testi sértés ilyesmi

2015. febr. 9. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, még a tanuskodás ELÖTT vagy!! Így garantáltan nem nézheted meg (egyébként sem,) mertnem arra kiváncsiak, hoyg mit válaszol a feljelentésre, hanem hogy ha kérdeznek valamit töled, arra mit válaszolsz
2015. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de úgy gondoltam, hogy miután tanúskodtam
2015. febr. 9. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanúként csak a téged érintő iratokból kérhetsz másolatot, így a saját kihallgatási jegyzőkönyvedből. De azért is fizetni kell, 100 Ft/oldal. És a családtagod is csak azután ismerheti meg az iratok, hogy egyáltalán kihallgatták gyanúsítottként. Utána viszont valamennyi iratot megtekinthet, és mindegyikből kérhet másolatot. Utána annak mutatja meg, akinek akarja.
2015. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!