Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituálthoz mentem. Mivé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituálthoz mentem. Mivé lett Magyarország?

Figyelt kérdés

20 éves múltam nemrég, és szűz vagyok. Nem vagyok ronda, csak eléggé bátortalan... És elhatároztam, hogy ha már úgyis pesten leszek pár napot, elmegyek 1-hivatásos szolgáltatóhoz. Ki is szemeltem 1-online hirdetést.. Eléggé tetszetős lányt. Hasonlított a régi "szerelmemre", ezért is választottam őt, bár az arca ki volt takarva a képeken, de a teste... kicsiny, törékeny, mégis sugárzott belőle.. Szóval farok emelő hatással van szinte bárkire.

Eljött a nagy nap. Telefonon lebeszéltek szerint, elmentem a lakására. (ahol 1-ébként nem egyedül tevékenykedik, bár akkor épp 1edül volt. Szebb volt mint a képeken. Először leültünk beszélgetni, hogy pontosan mit is szeretnék, mit dolgozom, meg egyéb dolgokról.. Mivel csak csipkés fehérnemű volt rajta, végig készenlétbe állt a kicsi énem. De akkor megemlítette, hogy még csak most lesz közép iskolás 2.-os. Ledöbbentem. Tovább beszélgettünk, feszegettem a témát, mert én abban a hitben voltam, hogy 18-19 éves. (az adatlapja szerint) bár valahol mégis sejtettem, mert olyan kislányos arca, és teste volt, és a beszéd stílusa is... Összeszedtem magam, és elmondtam neki, hogy ez így nem okés... Ugyan tényleg nagyon nagyon vonzó, és nagyon nagyon tudnék vele mit csinálni.. De ez így nem lenne helyes. (még ha ő az is.) Azt mondta hogy okés, de továbbra is ott voltam nála, egész jól elbeszélgettünk minden feléről... Elmondta, hogy őt és más lányokat is rákényszerítenek erre a "munkára", és ők inkább belemennek, mint hogy feljelentsék őket. Amikor azt mondtam neki, hogy én bizony kihívom a rendőrséget, feljelentést teszek, mert... Szinte zokogni kezdett, és kérlelt, hogy ne tegyem. Elmondta, hogy volt 1 lány pár hónapja, aki feljelentést tett, mert már nem bírta tovább. Akik kényszerítették őket börtönbe kerültek. De 2 nap múlva ki is engedték őket, a lány pedig 1 hét múlva eltűnt. Megígértem neki, hogy nem teszem... De mégis furdal a lelki ismeretem. Amikor távoztam tőle nem kért pénzt, viszont megcsókolt (magától) ez volt életem első csókja. És jól esett.. nagyon is. De... Érzem, hogy ez így nem helyes, hogy vannak ilyen szemét emberek, akikennyire ki használnak kislányokat! És ez ellen a törvény is csak annyit "tesz", hogy bent tartja őket pár napra...



2014. júl. 16. 18:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mese, itt ki kell hívni a TEKet
2014. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tenni.Ilyen Mo-n a rend.Pintér szerint bztonság van,itt látszik hogy korántsem.
2014. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
1-es kihívod a TEK-et mit csinál?Bekazlizzák 2 hétre vagy max 2 hónapra aztán már szabad.
2014. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Van tanuvédelem is.
2014. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
1 prosti nem kap tanúvédelmet...csak ha komolyabb ügyről van szó...
2014. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatalkorú akkor igen.
2014. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
6-os és mennyi meri szerinted megvallani.Ha félelemmel tudsz hatni egy emberre az nagy fegyver.
2014. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
most hová sírjak?
2014. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apám rendőr, mint főhadnagy. Megkérdeztem a kedvedért, elég valószínű még az is hogy a kiscsaj hazudik, és csak szégyenli bevallani, hogy ezzel foglalkozik, ilyen fiatalon. Kis iskolásokat egyébként is milyen oknál fogva jelentenék fel? És ha fel is jelentik, ő el tudja mondani, hogy erre kényszerítették, vagy akarták kényszeríteni, és probléma megoldva, nem foglalkoznak a csajszival.

Egyébként meg, lehet kérni a rendőrségtől ilyen esetekben őrizetet, ahogy a filmekben is láthattad már, valamint a rendőrségre ha bemész, és elmondod ezeket akkor nem fognak tétlenül ülni, elhiheted. Továbbá javasolnám hogy vidd el a lányt magadhoz, esetleg menjetek hotelszobára rövid időre. Hidd el hogy nem fognak megtalálni, ez a része már nem olyan mint a filmekben, hogy beütik a gépbe a nevedet és megvagy. Feljelentést mindenképp javasolnám, de előbb érdemes lenne a lány lakására elmenni, és beszélgetni vele kicsit részletesebben a dolgokról, mert egyenlőre az sincs kizárva hogy kamu. És javasolnám, hogy sutyiban készíts róla hangfelvételt, így már a rendőrség is ki tudja nyomozni egyszerűbben, hogy a csajszi hazudik-e, avagy sem. A neked és a nekik elmondottak alapján.

Ennyi volna a javaslatom.

2014. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hat de kene legyen gyamja szoval gyamhatosag... De itt szerintem ezek be vannak" fizetve " ha ertitek :( hat ez szomoru
2014. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!