Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Külföldi állampolgár ellen,...

Külföldi állampolgár ellen, hogy tudok feljelentést tenni internetes csalás miatt? Bővebben lent! /NEM nigériai csalás/

Figyelt kérdés

Külföldi aukciós portálon (nem ebay) vásároltam egy terméket. A vételárat átutaltam, a postázási címemet elküldtem, a Franciaországban élő eladó viszont (szándékosan?) rossz címre küldte a csomagot, Lengyelországba.

A csomagot felvették, az eladó nem válaszol a leveleimre.

Biztosan nem nigériai csaló, több éves regisztráció több ezer visszajelzéssel, és nem törték fel a fiókját. Az eladó számlaszáma és postázási címe megvan.


Mit tudok tenni? Milyen lehetőségeim vannak a pénzem visszaszerzésére?



2015. febr. 14. 15:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Az eladó létező, valós személy. Azt állítja, hogy valaki az én nevemben írt neki egy emailt, amiben helyesbítette a postázási címet.
2015. febr. 14. 15:07
 2/3 anonim ***** válasza:

vagy két napja láttam valami reklámot a tv-ben, ami ilyesmiről szólt. békéltető testület.

sok reményt ne fűzz hozzá. nekünk csőtörés után a biztosító másik számlaszámra utalta a pénzt. mosták kezeiket. a bank se volt hajlandó még arra se, hogy kiküldjön egy levelet a számla tulajdonosának, hogy tévedés történt.

2015. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint magyar ellen, csak jól kiröhögnek a rendőrök, hogy lehettél ilyen balfék. Én is így jártam.
2015. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!