Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyi az esélyem, hogy...

Mennyi az esélyem, hogy megtalálják, vagy egyáltalán foglalkoznak az üggyel?

Figyelt kérdés

Egy mocskos cigány kitépte a telefonom a kezemből.

Megtettem a feljelentést, az IMEI számot bejegyezték a rendőrök.

Van esély, hogy történjen valami az ügyben, vagy kb felejtsem el?



2015. febr. 22. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
akkor lettél volna ennyire kemény amikor kipakoltatott az ork. Most már hiábavaló a rinya.
2015. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem foglalkoznak vele.Ez rablás, ha volt nála kés, vagy "fegyver" az csak súlyosbítja.A telefon értéke is számít (ha jól tudom 50 e forint a határ bűncselekmény és szabálysértés között).Csak egy amatőr "mezei" tolvajnak tűnik, ha tudsz róla személyleírást adni, sikeres lehet az ügy.Sok sikert, remélem elkapják a férget.
2015. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem foglalkoznak, bár semmiből nem állna megtalálni (amennyiben benne van egy aksi, gyárilag kijelzi a helyzetét).
2015. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első:

Mikor olyan rosszul voltam, hogy örül ltem, hogy ülök, és egy üzenetet szerettem volna küldeni a barátomnak, hogy nem érek a megbeszélt időben oda, mivel rosszul vagyok, és történik egy ilyen, nőként egyedül nem tudom, mit keménykedjek

keménykedjek...

Amúgy köszi a válaszokat

válaszokat.

2015. febr. 22. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kéedző!


Rendőrként mondom, hogy sajnos keresztet vethetsz a telefonodra. Az IMEI számra biztos kiadták a körözést, de mondanom sem kell, hogy szinte semmi esély, hogy megtalálják.


Amit meg a 3. válaszoló írt, az egy nagy baromság. Biztos kicsit sok CSI-t nézett, de a valósához kb. semmi köze sincs.


Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ez az igazság.

2015. febr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez még nem biztos, jhogy rablás.

Pontosan mit takar az, hogy "kitépte"?

Milyen környéken történt?

Személyleírást tudtál adni róla?

Ha igen, vagy van esetleg kamera a környéken, akkor lehet rá esély, hogy elkapják.

Bár a telefontól már lehet, hogy megszabadult.

2015. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok,de ha nekem tépték volna ki a kezemből én utánna szaladtam volna és egy jókora földreteperéssel és csuklótöréssel vinném be a rendőrségre személyesen,ha elengedik ha nem,legalább a telefonom meg lenne.
2015. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem foglalkoznak vele! Miután kiléptél az irodából már írták is a lezáró papírt,előre dátumozva.
2015. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából még akár egy évvel később is meg lehet találni a telefont.
2015. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is olyat hallottam, hogy az Astorian ismerősöm et kizsebelték. Szemtanú volt, és a tag a villamos megállóban cirkált. Az ismerősömék odamentek két kocsiban facebook-ozó rendőrhöz, azok meg lerázták őket, hogy szóljanak be az őrsre, ők nem tehetnek semmit. Ennyire töketlenek...
2016. jún. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!