Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Munkahelyemen rendörség...

Munkahelyemen rendörség álltal telepített videó megfigyelőrendszer üzemel. Mi nem tartozunk a BM-hez! A főnököm közvetve jegyzeteket készít a munkákról és munka közbeni tevékenységeinkről. Kérdezem én, hol és milyen formában tudunk ez ellen fellépni?

Figyelt kérdés

Konkrétabban egy kicsit:

Mi egy Biztonsági cégnél dolgozunk, de félünk, hogy a létszámleépítés esetén felhasználják ellenünk.


2010. febr. 13. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor jogszerű,ha tudomásodra hozta a megfigyelő rendszert és aláírtátok annak tudomásul vételét,illetve hajlandó vagy így ott dolgozni.Ha nem,elküldenek,úgyis.Végül is én is ezt tenném.
2010. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Okoska.....én csak segíteni akartam ha lépéseket akarnál tenni.Honnan tudnám hogy tudod hogy nincs bm ha azt írod....Így akarjon az ember segíteni másoknak.....
2010. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát a kinek jelentsem be ha kamerán át figyelnek és jegyzetel a főnök által megbízott?-Fórumon
2010. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!