Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha én rendőr szeretnék lenni,...

Ha én rendőr szeretnék lenni, akkor sokat kell tanulom és sokat kell sportolnom?

Figyelt kérdés
Én mindig is rendőr szerettem volna lenni, de ahhoz sok ész kell és sok okosság. Szerintetek ahhoz sokat kell tanulni, és sportolni ?

2015. márc. 6. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen! De a jó rendőr a tananyag elsajátításán felül is képezi magát, művelődik. Ez egy ilyen pálya, de megéri az erőfeszítés, mert a hivatás társadalmi megbecsültsége is kiemelkedő!
2015. márc. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ész nem kell,ruhát meg adnak! Hajrá!
2015. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"társadalmi megbecsültsége is kiemelkedő!"

Jót nevettem köszi! =D

Amúgy tudod kérdező, mindenki rendőrnek születik, csak van aki tovább tanul.

2015. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Ha valamiben jó akarsz lenni, akkor igen, sokat kell tanulnod, és persze folyamatosan képezned kell magad!

Ha rendőr szeretnél lenni, akkor igen, a sport is fontos. Részben mindegy, hogy mi, a lényeg, hogy legyen megfelelő kondíciód, másrészt, mégsem teljesen mindegy, mert pl. a kézilabda szép sport, de a rendőri munkában (a kondíción kívül) nem sok hasznát veszed, így hasznos, ha van küzdősport ismereted is, illetve űzöl is ilyet, intézkedéstaktikával egybekötve.

+ Az ész mellett sok minden más is kell a rendőri hivatáshoz: intelligencia, türelem, tisztesség, tisztelet, becsületesség (a teljesség igénye nélkül)! ;-)

2015. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, most már értem :D
2015. márc. 6. 17:45
 6/6 bansz válasza:
Ha az érettségit megszerzed és letudsz futni 2 kört a 400 méteres pályán akkor már jó vagy náluk.
2015. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!