Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Átvertek a rendőrségen mit...

Ghost Rider750 kérdése:

Átvertek a rendőrségen mit lehet ez ügyben tenni?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne hogy tavaly augusztusban bele keveredtem egy kocsmai verekedésbe aminek voltak elő indulatai.Na úgy kezdődött ez az egész hogy össze szólalkoztam egy srácal de semmi több,aztán másnap reggel meg jelentek nálam 4en hogy majd meg vernek stb..Ezt el játszották négyszer a srác,annak az öccse meg még 2 másik gyerek.Ezzel ennyi is volt,aztán egyik hétvégén ki mentem és mit ad isten kint volt az egyik gyerek egy pitbull kutyával, aki el jött hozzám a másik hárommal annak el kezdtem magyarázni hogy ő milyen jogon jött el hozzám hol ott semmi köze nem volt az egész dologhoz.A srác is el kezdet hőbörögni stb.. ki mentünk az utcára ott is vitatkoztunk aztán egyszer csak nekem ugrott és hívta a haverját aki akkor is ott volt mikor el jöttek hozzám négyen.El kezdtek ütni az egyik fogott a másik ütött,na ki bírtam szabadulni nagy nehezen és el löktem az egyiket az haza elszaladt pisztolyé hogy majd le lő ezt csak aztán tudtam meg, a másikat el kaptam és vagy 4-5 fülest le kevertem neki,a szemüvege leesett a fejéről de nem tört össze csak a lencse ki esett ez így le is zajlott.Aztán megyünk vissza ki jöttek a rendőrök engem meg a másikat el is vitték fogdára reggel ki engedtek minket.Ebből lett egy ügy,aztán pár napra be mentem én és a másik srác a rendőrségre a rendőr ki hallgatáson azt mondta hogy mind a ketten mondjuk azt hogy valami hülyeségen össze kaptunk és így lett a verekedés és így nem kap senki semmit mondtuk hogy rendeben ki hallgattak minket én ugy mondtam ahogy meg is volt beszélve,ugye még nem voltam ilyen helyzetben nem volt még rendőrséggel ügyem és nem tudtam mi hogy van.Ezzel azt mondta a rendőr hogy ha ezt mondjuk nem lessz senkinek semmi belőle csak esetleg egy ejnyebejnye és kész mondtuk rendben,erre a másik gyerek rám vart mindent hogy én el törtem a szemüvegét,meg én kezdtem a egészt stb.. de bizonyíték nem volt hogy el tört a szemüveg meg semmi és így én lettem a gyanusított egyedül garázdaság vétségével,mert a srácnak vannak ismeretségei mert pénzes meg az apja is tán rendőr és nyakamba vartak mindent és most engem meg büntettek 96 vóra közmunkára plussz a szemüveget ki kéne fizetnem ami 80 ezer és már végre hajtónál van ami 108 ezret követel,de a bíróságon is mondta az ügyvéd hogy semmi bizonyíték nincs a szemüvegre hogy el tört és még is ez van.Most egyedül vittem el a másik két gyerek helyett is a balhét.A fizetésről jött papír hogy 30 napon belül fizessem ki én meg nem fizettem mert nem tört össze,el kellett mennem pártfogóhoz,meg bíróságra emez kettőnek meg semmi,már bánom hogy nem az igazat mondtam ami valójában történt mert most a rendőr a srácnak a védelmére játszott.Sajnos nem gondoltam hogy a rendőrségen ilyen szemetek az emberek.Ez ellen lehet valami fel jelentést tenni vagy ilyesmi ?

2015. márc. 5. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Sajnos ez az "igazságszolgáltatás" a bírók és a rendőrök által.A rendőrök már alapból korruptak de ha a srácnak az apja már eleve rendőr akkor mindegy hogy mit tettél volna ígyis úgyis megszívtad volna.Ne feledd a rendőrök bármit megtehetnek úgyhogy felesleges velük kekeckedni.Gondolom te is hallottál már arról az esetről amikor Elter Zsanettet megerőszakolhatták a rendőrök minden következmény nélkül?Szerinted ha már ilyeneket csinálhatnak nyilvánosan akkor a te eseted miért fordulhatna igazságosra?


Azt mondom hogy jobb lesz ha perkálsz és ledolgozod a büntetést,utána pedig kerüld a srácot mert a következő esetnél már letöltendőt is kaphatsz.Sajnos ez van,a rendőrök csak ehhez értenek,az igazi bűnözőket meg hagyják kint szaladgálni az utcán mert egyrészt olyan hülyék mint a segg másrészt pedig leszarják őket.Nem véletlenül vannak rendőrviccek...

2015. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem a "rendőrség" vert át, te megbíztál abban, hogy valami névtelen srác akivel összeverekedtél hajlandó lesz hazudni, ha te is. Az igazat kellett volna mondanod, de mivel hazudtál, a te verziód teljesen más lehetett, mint amit a srác mondott. Hogy a rendőr a haverja volt-e a srácnak, vagy csak lefizette, az jelen esetben mindegy.


Mivel a saját vallomásod szerint mindketten hibásak vagytok, ezért ha fellebbezel is ki kell fizetned az adott összeget (esetleg elengednek belőle 30 ezret, de mire az a bírósági ügy is lefolyik hónapok alatt, addigra a kamatok megduplázzák)

Ezzel így sokmindent nem lehet tenni, hacsak nincs rá bizonyítékod (hanganyag, gondolom nem vetted fel mondjuk telóval a srác ajánlatát, vagy a rendőr "tanácsát") akkor ez az ügy csak drága leckének volt jó, és minél tovább húzod a kifizetést, annál többet hajtanak be rajtad.

Ne bízz meg senkiben, és mindig a saját ártatlanságodat hangoztasd, bárki bármit is mondjon.

2015. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

"Nem a "rendőrség" vert át"


Dehogynem.A rendőr mondta neki hogy mondjon hazugságot mert azzal megússzák egy ejnyebejnyével tehát a korrupt rendőr vitte bele a bajba szándékosan

2015. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Koma, téged besz*pattak a fogolydilemmával.

Ezért nem kell egy k**va szót sem szólni ügyvéd nélkül.

Most vagy szerzel egy ügyvédet, és az felvilágosít a lehetőségekről, vagy fizetsz szépen.

2015. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Ennyi ésszel egyáltalán azt a 46%-os jó válasz arányt csodálom. A rendőrség egy szervezet, és nem egy szervezet verte át, hanem egy haver-korrupt rendőr.

Se a primitivitásodból, se a gyűlölködésedből nem kért senki, válaszolj a kérdésre ha tudsz, aztán takarodj.

2015. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5


Már nem azért de a kérdező hol említette azt hogy átverte a rendőrség?Ő csak azt írta hogy átverték a RENDŐRSÉGEN akkor meg minek hoztad fel hogy nem a rendőrség verte át?Nyilvánvalóan tudom hogy a rendőrség egy szervezet,de én úgy értettem hogy a rendőr verte át.Nem kell mindenbe belekötni és okoskodni amikor szövegértelmezési gondjaid vannak.És még te beszélsz primitivitásról... :D

2015. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"nem kell mindenbe belekötni" Ezt az írja, aki belekötött egy szóba pár kommenttel előbb, és gyűlölettől fröcsögve utálkozik az első kommentben. Aha, egy ilyen senkiházinak nem válaszolok, írogass amit akarsz, majd ha kinő a gerinced és esetleg az agyad is, akkor bocsánatot kérhetsz. Addig meg ne kötözködj értelmetlenül, hanem ÉRTELMES választ adjál a kérdésekre. Ha nem vagy rá képes, akkor meg meg se szólalj.
2015. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy a rendőrség vert át hanem a (rendőrségen)!!Szóval vitának itt helye nincs! És köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 5. 12:38
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#7


Bírom az ilyen álszent ratyikat mint amilyen te vagy :D Először is ha leírom az igazságot az már gyűlölködésnek számít?Másodszor,én se a kérdezővel se mással nem beszéltem úgy mint a kutyával,én csak a rendőröket és a bírókat szidtam te meg itt nekem állsz ilyen baromságok miatt


Már megbocsáss de már leírtam az ÉRTELMES válaszoamat,mégpedig azt hogy jobb lesz ha kiperkálja a pénzt stb stb Nem is tudom miért kéne bocsánatot kérnem tőled,ajánlom vegyél vissza a kis egócskádból és nézzél néha tükörbe

2015. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jah még annyit hogy kaptam egy bírósági papírt amiben az állt hogy 30 napon belül fizessem ki a 80 ezret!De semmi hivatalos cucc most mivel bizonyítsa a gyerek hogy nem fizettem ki ??? Akármit mondhat nem ???
2015. márc. 5. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!