Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Főnyomozó sérthetetlen, igaz...

Főnyomozó sérthetetlen, igaz lenne ez?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja költöztünk közös udvaros társasházba. A telekszomszédunk egy rendőr.


Az egyik szomszéd, aki régen itt lakik mondott olyanokat, hogy régen átjárkáló állatok, stb miatt volt vitájuk vele, de életveszélyesen megfenyegette az itt lakókat, pirotechnikai eszközöket dobált át és semmit nem tudtak tenni, mert állítólag főnyomozó és az ő keze mindenhová elér.


Kissé szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Nem hiszem, hogy tényleg ilyen sérthetetlen lenne, másrészt találkoztam vele, én már azon is meglepődnék, ha a közlekedési rendőrnél magasabb fokozatban dolgozna (8 általánost is nehéz kinézni belőle).


Aki rendőrségnél dolgozik és jobban látja a benti viszonyokat, mi az igazság, mennyire sérthetetlen egy (állítólag) magasabb rangú rendőr?


2015. márc. 14. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

NVSZ


Katonai ügyészség



E 2 szervezet szeret az illetékes.

2015. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
alkotmány védelmi hivatal
2015. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!