Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol a rendőrség a lomtalanítás...

Hol a rendőrség a lomtalanításnál? Mért engedik, hogy a szépen becsomagolt dolgokat, pillanatok alatt szétszedjék, és szétdobálják a napok óta ott lebzselő emberek?

Figyelt kérdés
Napok óta beköltöztek a földszintre a sötét bőrű emberek, és várják, hogy ki mit visz le. Kint szintén több társuk várja a zsákmányt (van aki kocsiból lesi, és ha valaki más hozzá akar nyúlni a prédához akkor rögtön megfenyegetik. Kérlek ne háborodj fel, hogy diszkriminálok, de valóban még a nyugati kocsikban is Ők ülnek.

2015. márc. 16. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez legalább azt mutatja, hogy van bennük szociális érzék. A lomtalanításnál óriási értékek vesznének kárba, ha nem lennének, akik hasznosítják ezeket a mások által lomnak nevezett holmikat. Ne feledd, hogy az általad színes bőrűnek nevezett emberek java részének ez az egyetlen bevételi forrása.

Én ugyan fehér bőrűnek születtem és csak a lakókörzetemben tudom összeszedni az értékesíthető hulladékokat, amelyek egyébként összezúzásra kerülnének. Évente 100-200 ezer Ft összejön belóle.

2015. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Én is elviselem évente egyszer ezt a káosz-putrit, ha nem a szemétbe megy amit kidobok!

Nem sajnálom tőlük.

Csak ilyenkor NAGYON kell figyelni!

Lakás és autó feltörés..stb

3 nap...

2015. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ki fogom rakni a képhibás TV-m, és a tetejére szigszalagozom a távirányítót is.
2015. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

JA, előzzük meg a bűnözést!

Valamiből nekik is meg kell élni!

2015. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
A lomtalanításra kirakott tárgyak a kihelyezés pillanatától a Fővárosi Közterület-fenntartó tulajdonát képezik. Tehát ha ezek közül a lomizók bármit elvisznek, az lopás. Persze nyilván a cigányokat ez nem érdekli.
2015. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3: szerintem ne tedd, mert úgyis összetörik és kibelezik a rézkábelekért.
2015. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok érdekes választ! Csak tisztázni szeretném, hogy nekem se az a gondom, hogy elviszik a másoknál feleslegessé vált holmikat, hanem, hogy mindent szétdobálnak, és van akiknek ez természetes.Erőszakosak és rettegésben tartják a környezetüket.
2015. márc. 17. 06:35
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

arrogáns törvény, pont olyan mint a fidesznyikek


hol vagyunk a megélhetési bűnözéstől

2015. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindent szèt turnak ,amire mèg a szèl is rásegit igy itt a lakotelepen ahol lakom tiszta szemèt most .ès napokat itt vanak mig el nem viszik a lomokat
2015. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!