Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetek csendháborítás ellen?

Mit tehetek csendháborítás ellen?

Figyelt kérdés
A saját lakótársam ellen tenném. Sajnos egész nap őt vagyok kénytelen hallgatni. Minden egyes nap áthívja a barátait, és éjfél után is hangosan zenét hallgatnak, ő OPERÁT ÉNEKEL, üvöltve beszélgetnek egymással, csapkodja az ajtókat, és szórakozásból valami hülye csipogó hangot ad ki magából, aminek okára még nem jöttem rá... Szomszédaink számos alkalommal panaszkodtak rá, de nincs semmi foganatja. A házban több idős ember is él, nem hiszem, hogy éjfél után is diszkózenét akarnának hallgatni. Kérdésem az, hogy ilyen ügyben hívhatom névtelenül a rendőrséget? Nagyon gáz lenne, ha kiderülne, hogy én voltam... Nincs máshová mennem. Mindketten bérlők vagyunk (tulajdonos tud a hangoskodásról, de nyuszi ahhoz, hogy bármit is tegyen).

2014. ápr. 12. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet rászólni, hogy fejezze be, vagy normális hangerővel tegye mindezt?
2014. ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen már szóltam neki. Minden nap szólok. Ami azt illeti, közös képviselő részéről is részesült már figyelmeztetésben.
2014. ápr. 12. 01:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Viszont lenne egy új kérdésem: mi történik akkor, ha a rendőr kiérkezik, de már nincs buli? Így nem lehet tanúja a hangoskodásnak. Mi történik ilyenkor? (tettem egy bejelentést, de ennek már fél órája)
2014. ápr. 12. 01:01
 4/10 anonim ***** válasza:

És mit válaszol a szólásodra?

Ja, ha kijön a rendőr, csend van, nem hall semmit, akkor elmennek.

2014. ápr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak a vállát vonogatja, nem érdekli. Az a probléma, hogy teljesen véletlenszerűen lehalkítja a zenét, csak hogy öt-tíz perc múlva újra kezdje, hangosabban. Arra is van esély, hogy nemsokára abbahagyja... de arra is, hogy beesik még egy-két iszákos haverja.
2014. ápr. 12. 01:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Külön szobában laktok?

Bérlitek ketten a lakást?

2014. ápr. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Külön szoba, igen, ketten béreljük. Végül egy óra után felhívtam a rendőröket, hogy most már ne jöjjenek, mert a társaság közben el is ment valahová máshová bulizni... majd valószínűleg hajnalban jönnek meg, természetesen fel fognak ébreszteni, nekem reggel fel kellene kelni... Nem tudom, hogy feljelentsem-e legközelebb is, borzasztóan felidegesítettem magam, kínos is, és szarul érzem magam miatta. Jól esne egy kis bátorítás, de ilyenkor már mindenki alszik...
2014. ápr. 12. 02:31
 8/10 anonim ***** válasza:
A tulajt kötelezheti a lakóközösség, hogy küldje el ezt a bérlőt, aki nem tartja be a házirendet.
2014. ápr. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te is adhatsz a tulajnak ultimátumot, hogy ha nem küldi el a lakótársadat, felmondasz. Neki nem az az érdeke, hogy csak a fél lakás legyen kiadva egy olyan lakónak, aki mellé nem találhat senkit, mert nem maradnak meg mellette.
2014. ápr. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig a tulaj fog rába*zni először.
2014. ápr. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!