Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Pszichológia kérdés. Ami még...

Pszichológia kérdés. Ami még jó és elfogadják?

Figyelt kérdés

Felvételiztem a rendőrségre, a napokban megyek majd személyes elbeszélgetésre és ahogy eddig másoktól hallottam majd el kell mondanom hogy miért lennék én alkalmas erre a munkára és mondanom kell magamról egy rossz tulajdonságot is. Szerintetek mi az a rossz tulajdonság ami még belefér? mert úgy igazán nincsen rossz tulajdonságom, legalábbis általában dícsérnek az emberek, nem nagyképűségből mondom, de így magamról nemtudok.


Szerintetek így átlagosan melyik az a rossz tulajdonság ami még elfogadható?

Tapasztalatok is jóljönnek, ilyen pszichológiai alkalmasságiról.


2015. ápr. 12. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Korrumpálhatóság,érzéketlenség,magas undorküszöb(hogy ne hánnya el magát a rendőr amikor lesben áll és figyelgeti embertársait)
2015. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan ember nem létezik, akinek nincsenek negatív tulajdonságai. Szerintem se találj ki semmilyen kamutulajdonságot, az még annál is gázabb, mintha azt mondanád, hogy nem tudsz egyet sem magadról.
2015. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 intrepid ***** válasza:
"Nekem nincs rossz tulajdonságom." Talán csak egy: kicsit hazudós vagyok.
2015. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok okos ember irasat olvashatod, sajnos mind angolul, ha guglizod a "weakness question"

Legtobben azt mondjak, hogy vegyel egy jo tulajdonsagot es allitsd be ugy mint egy rossz tulajdonsag. Pl. ha hataridore kell dolgozni es szorul a hurok, nagyon hatarozott tudsz lenni, amit masok baratsagtalansagkent elhetnek meg... vagy valami ilyesmi.


Vagy mondj olyat, amin konnyu javitani, pl. fizikai eronleted sajnos gyenge, de jovo hettol kezded a karatet, vagy sajnos pontatlan vagy, de vettel egy regimodi iszonyat hangos ebresztoorat amit mindig beallitasz es jo messzire teszel az agytol, vagy mittomen.

A lenyeg, hogy nagyon ne asd el magad es a legfontosabb, hogy ne hazudj, mert rosszul sulhet el.

2015. máj. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!